lekarz Rafał Wojas

Ortopeda

Dr Rafał Wojas był naprawdę świetnym fachowem niestety już NIE ŻYJE i administrator strony powinien chyba usunąć te informacje

Naprawde jest to Swietny lekarz nigdy nie spotkałam sie z takim milym i zyczliwym lekarzem jak on:)

Takich lekarzy brakuje w Polsce . Borykalem sie z choroba 6 lat i gdy trafiłem na dr Wojasa od pierwszej minuty do końca byłem pewien że wkońcu skończy sie mój problem zdrowotny i tak sie właśnie stało . dzieki jemu podejściu od strony psychicznej i w szczególności poczucia humoru daje mu ocenę 6 bo wkońcu chodzi o to żeby człowieka podnieść na duchu w ciężkich chwilach i go wyleczyć a nie zignorować jak wiekszosc. Lecz teraz on potrzebuje naszej pomocy i modlitwy żeby jeszcze pełnił dobrze swój zawód z powodu choroby ..... :(

Super gość świetny lekarz, z dobrym podejściem do ludzi, poczuciem humoru, gdyby nie dr Wojas nigdy nie ruszyłabym ani jednym palcem u ręki za to mu dzięki i polecam wszystkim. Agnieszka

Świetny lekarz, jeszcze lepszy człowiek. To osoba godna polecenia. Dzięki niemu moja noga jest w pełni sprawna, a jej stan nie był za ciekawy.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Mielec"?

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600