lekarz Rafał Wojas

Polecam wszystkim znajomym. Pan doktor jest miły, sympatyczny, z poczuciem humoru, a przede wszystkim dobry fachowiec.

świetny ortopeda,wyleczył moje kolano bez użycia skalpela, chociaż inni lekarze nie dawali szans na wyleczenie kolana bez operacji. Mogę grać, biegać a moje kolano jest w pełni sprawne i już nie boli :)

najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalam :) żartobliwy i z takim fajnym podejsciem do pacjenta, a co najważniesze świetny specjalista !!!

Uważam że Wojas jest może dobrym lekarzem,ale bardzo chytrym i chciwym!w szpitalu nawet nie chciał gadać ze mną a prywatnie odmiana przeciwieństwo i to mi się w nim nie podoba !Jeśli chodzi o leczenie dużo moich znajomych go sobie chwali i są zadowoleni z jego leczenia!

Według mnie Najlepszy Ortopeda ,bardzo mi pomógł ,Profesionalista i Nowoczesny lekarz Polecam

Wspaniały lekarz. Bardzo miły, uprzejmy i z uśmiechem na twarzy. Uratował mnie przed artroskopia. W szpitalu lekarz powiedział mi, że musze mieć artroskopie kolana, a dr. Wojas dokładnie przebadał kolano i uznał, że to wada wzrostowa i nie trzeba żadnego zabiegu, moge dalej, bez przeszkód uprawiać sport, wystarczy stabilizator na rzepke, a wada minie jak troche podrosne. Jestem bardzo wdziędzy, że dzieki niemu uniknołem stołu operacyjengo.

wiecej takich lekarzy a nie bedzie klopotow z chodzeniem

wiecej takich lekarzy a nie bedzie klopotow z chodzeniem

Polecam!! Bardzo miły,wzbudzający zaufanie i bardzo rzeczowy lekarz!zabieg artroskopii kolana przeprowadzony z bardzo dobrym skutkiem!!Można chodzić bez bólu!!! BARDZO PANU DZIĘKUJĘ.Pacjentka z Tarnowa

W zeszłym tygodniu kolejny raz miałem przyjemność leczyć się i u p. Wojasa. Tak, tak przyjemność. To nie była pierwsza operacja robiona przez Niego i wiem , że nie ostatnia. Parę lat temu jeździłem po kraju i szukałem specjalisty który , by mi pomógł z problemami jakie miałem ze stawem kolanowym.Wszędzie słyszałem , że jedynie proteza stawu rozwiąże mój problem. Trafiłem przez przypadek na Wojasa(do tej pory podchodziłem jak większość Mielczan, że wszędzie się leczyć , tylko nie w Mielcu) I tu jakie rozczarowanie mnie spotkało, bo w Mielcu lekarz ...

I tu jakie rozczarowanie mnie spotkało, bo w Mielcu lekarz mówi mi , że jestem za młody na protezę i trzeba wszystko robić , by utrzymać własny staw.I pan Rafał robi,od 10 lat, owszem raz na jakiś czas spotkamy się na artroskopii, ale mam swój staw za co jestem bardzo, ale to bardzo wdzięczny panu Wojasowi!
Bardzo dziękuję panie doktorze!
P.s.
Czytałem wcześniejsze komentarze,że po artroskopii jest gorzej itd. Do tanga trzeba dwojga. Widziałem nie jednego takiego pacjenta. Po zabiegu leży i już nic nie robi , bo on miał operację...To nie tedy droga trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć , nie użalać się nad sobą!
Mariusz.

Mój synek złamał oba przedramiona i dr Wojas poskładał je superowo, rączki sa jak nowe, w ogóle ma fajne podejscie do dzieci,wzbudza u nich zaufanie, co jest wazne przeciez!Edyta.