lekarz Rafał Wojas

Jest super.Bardzo dobrze składa ręce..............................................................................................

2,5 miesiaca po rekonstrukcij wiązadeł krzyżowych zaczołem już biegac !! lekarz jakich mało

Kompetentny, cierpliwy i - przede wszystkim - nie "napompowany": nie traktuje pacjenta "z góry", wszystko wyjaśnia. Stawia szybkie, ale bezbłędne diagnozy. Polecam gorąco!! Dzięki niemu swobodnie się poruszam.

Debeściak! Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia. Można by rzecz "cudotwórca". Polecam

Bardzo dobry fachowiec miły sympatyczny,uprzejmy i co najważniejsze z ludzkim podejściem do pacjenta .Całkowite odzwierciedlenie Lekarzy z Nowego Sącza

Badanie usg wskazywało na pęknięcie łękotki. Dzięki jego diagnozie syn uniknął artroskopi kolana. Syn dalej gra w piłkę i nie odczuwa żadnych dolegliwości. Halina Kozieł

Halina Kozieł

Jest świetnym fachowcem w swojej specjalności.Po bardzo ciężkim wypadku /wieloodłamowe otwarte złamanie trzonu prawej kości piszczelowej z przemieszczeniem oraz złamaniepodgłowowe kości strzałkowej/ uratował mi noge przed amputacją.Miły, sympatyczny i kompetentny. Polecam wszystkim zainteresowanym. Zbigniew Socha - Mielec.