lekarz Robert Grochoła

Ginekolog godny polecenia! Zawsze dokładnie wykonuje badanie, opisuje problem, tłumaczy i poświęca duzo czasu pacjentce bez względu czy to prywatna wizyta czy na Nfz. Prowadziłam u niego ciąże, nie bagatelizowal problemów jakie mnie spotkały w ciazy, kierował na wiele badań, w razie potrzeby na szpital. Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego. Jedyny minus, długie kolejki i czas oczekiwania na wizytę mimo ustalonych godzin.

Ginekolog godny polecenia!
Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego.

Bardzo dobry lekarz. Leczę się już u niego przez 13 lat . Przeprowadził mnie już przez 4 ciąże i jeśli mogę poròwnać Pana doktora z innymi lekarzami , u ktòrych leczyłam się już wcześniej, a było ich co najmniej pięciu, to żaden mu nie doròwnuje.

Bardzo uprzejmy ;) słucha i poświęca duzo czasu , zdecydowanie polecam !

Bardzo uprzejmy ;) słucha i poświęca duzo czasu , zdecydowanie polecam !

Idealny! Miły, sympatyczny wszystko dokładnie wytłumaczy. Jest to lekarz do którego będę zawsze wracała w razie potrzeby. Godny polecenia.

Niestety mi Pan doktor nie pomógł, stwierdził, że "taka moja uroda"i jedyne wyjście jakie widział to tabletki antykoncepcyjne. Dodam, że jestem młodą osobą, która nie ma jeszcze dzieci i nie chciałam faszerować się hormonami. Na szczęście trafiłam na innego lekarza, który znalazł inne wyjście niż hormony. Obecnie jestem w trakcie kuracji i jest duża poprawa. Dlatego dziewczyny szukajcie odpowiednich lekach, tabletki antykoncepcyjne to nie cukierki- pamiętajcie.Uważam, że nie zaszkodzi, ale i nie pomoże

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarosław"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

3-go Maja 70
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów