lekarz Robert Grochoła

Bardzo jestem zadowolona z Pana Doktora, jest bardzo uprzejmy, przy każdym badaniu wszystko tłumaczy i wyjaśnia, nawet jeśli jest taka potrzeba to narysuje i dokładnie wszystko wytłumaczy. zostanie moim ginekologiem na zawsze!!! Naprawde bardzo go polecam-dziewczyny to jest lekarz do którego trzeba iść z dobrym natawieniem i to wszystko!!!

MÓJ PIERWSZY LEKARZ OD TYCH SPRAW.pOLECAM:)

MÓJ PIERWSZY LEKARZ OD TYCH SPRAW.pOLECAM:)

Jakiś czas temu zaczełam "plamić" - mój lekarz nie mógł mnie przyjąć i kilku innych też choć mówiłam w czym rzecz i że chce przyjść na wizytę prywatną-(szpital to była by ostateczność). I wtedy zadzwoniłam do pierwszej lepszej przychodni i Pani z rejestracji natychmiast kazała mi się zgłościć. Pan Robert przyjął mnie bez kolejki - był bardzo delikatny i miły - niestety moja wizyta skończyła się skierowaniem do szpitala ale już jest wszystko ok. I od tej pory chodzę do tego właśnie lekarza i co najwazniejsze nie płace nic ;) POLECAM Pana doktora bo naprawde ma do tego powołanie...

wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy, delikatny, naprawdę dobry specjalista.....zdecydowanie godny polecenia!!!!!

Doskonały lekarz, miły, uprzejmy, ciepły człowiek, a to bardzo ważne bo wiadomo, że wizyta u ginekologa to nic przyjemnego. Bardzo kompetentny, dokładny i ostrożny. Ma czas dla każdej pacjentki. Z czystym sumieniem mogę go polecić!

bardzo dobry lekarz. Ma super podejscie do pacjentek. Polecam:)

bardzo dobry lekarz. Ma super podejscie do pacjentek. Polecam:)

Bardzo dobry lekarz, ma podejście zwłaszcza do młodych pacjentek. Potrafi nazywać wszystko konkretnie. Jest bardzo miły, uprzejmy, podczas badania delikatny, stara się, żeby pacjentka cierpiała jak najmniej, ciepły. Zaufałam temu lekarzowi, ale najpierw chodziłam do kobiety- ginekologa i już po pierwszej wizycie zmieniłam na tego właśnie pana doktora. Zadowolona jestem bardzo. Jest godny polecenia! Jak najbardziej pozytywna opinia... :)

Super lekarz. Prowadził moje dwie ciąże i usuwał nadżerkę. Sympatyczny i otwarty człowiek, mozna z nim porozmawiac na kazdy temat. Nie wyobrażam sobie wizyty u innego ginekologa !

Bardzo dobry lekarz. Robi wszystkie badania na miejscu. Tłumaczy choroby. SUPER

Bardzo dobry lekarz. Robi wszystkie badania na miejscu. Tłumaczy choroby. SUPER

Przeprowadził mnie szczęśliwie przez całą zagrożoną ciążę. Myślę, że dobrze wie co robi i zna się na tym. Z czystym sumieniem mogę go śmiało polecić.