lekarz Roman Pelc

Ortopeda

Podejście do pacjenta rewelacyjne. Ponadto profesjonalizm w każdym calu. Polecam znajomym i rodzinie.

Naprawdę takich lekarzy nam potrzeba. Podchodzi całym sobą do problemu. Dzięki jemu i tylko jemu dzisiaj mam nogę i na niej chodzę. Nie poddał się do końca i uratował gdzie inni twierdzili , że nie ma szans .Co do uprzejmości to niech inni lekarze się od niego uczą.

Takich lekarzy nam potrzeba.Specjalista pierwsza klasa .Szkoda że tak późno trafiłem na PANA DOKTORA.Mimo kiepskich wyników zawsze pocieszy i dodaje otuchy.Gorąco polecam .

Nie znam lepszego lekarza - człowieka- specjalisty . Zawsze trafna diagnoza. Zawsze trafione leczenie . Zawsze uśmiechnięty z dobrym słowem. Gorąco polecam !

Gorąco polecam !

Taaaak podejście wyjątkowe do pacjenta. Forma po imieniu zadziwia w pozytywny sposób. Polecam tego specjaliste

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gryfice"?

SPZZOZ GRYFICE

Ośrodek Dializ Nr 5 w Gryficach