lekarz Roman Pelc

hyba w przychodni niewiele pomoze prywatnie moze wiecej

hyba w przychodni niewiele pomoze prywatnie moze wiecej

Zdecydowanie odradzam,wizyta nic nie wniosła,oprócz przpisania recepty na silne środki uśmierzające ból,które wykupiłam,ale jak przeczytałam ulotkę o skutkach ubocznych - leki poleciały doi kosza za nastepne 100 zl.

leczenie okropnych dolegliwości staje się przyjemnością u doktora ;)

leczenie okropnych dolegliwości staje się przyjemnością u doktora ;)

Tak zgadzam sie z opiniami poprzednikow to jest dobry lekarz.....A przede wszystkim wspanialy czlowiek o wielkim sercu......

leczyć to on umie, jak poczuje $$$ to może to trwać wieki

leczyć to on umie, jak poczuje $$$ to może to trwać wieki

Pierwszy raz trafiłam na dr Pelca przez czysty przypadek, na urazówce po kontuzji kolana. Od 7 lat jest moim ortopedą i dzięki Niemu normalnie funkconuję. Fachowiec w swojej dziedzinie, a przy tym człowiek bardzo otwarty i komunikatywny, zawsze gotowy by nieść pomoc. Na lepszego lekarza nie mogłam trafić.

Niema i nie bedzie lepszego lekarza............................................................................................................................................................................................

nie wiem jak inni moji drodzy podchodza do zycia za to jedno jest pewne- po wypadku jego przelozony zadecydowal ze musi amputowac mi noge. ze juz w wyniku doznanych obrazen powypadkowych nie bede juz nigdy chodzil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chodze. nogi nie utracilem tylko dzieki pomocy i laczeniu operacyjnym - 11 razy przez dr PELCa. jedno moge dzis wszystkim powiedziec szczerze jesli nie on da rade - to powie wam wprost ze sa lepsze kliniki gdzie maja lepszy sprzet

Uratował życie mojej żonie. "Cudotwórca" i uczciwy, porządny człowiek.Dziękuje Panie doktorze.

Szkoda tylko,że rejestrując się do dr.Pelca,zastaję na wizycie innego,zupełnie nie znanego mi lekarza.Uważam,że to nie jest fer!i winię za ten stan rzeczy,niestety p.dr.Pelca.Podwarza tym samym swój autorytet w oczach nas pacjentów!