lekarz Roman Pelc

Lekarz, który daje nadzieję na wyleczenie, a nie jak poprzedni fachowcy chcieli mnie zostawić w kalectwie. Cierpliwy, otwarty człowiek, wręcz przyjacielski. Jak lekarz z filmu i taki istnieje.

odpowiedni człowiek na bardzo odpowiedzilnym stanowisku

odpowiedni człowiek na bardzo odpowiedzilnym stanowisku

Poniższe opinie uznaje za spam, nijak maja się do stanu faktycznego kompetencji tego lekarza. Chorującym polecam wizytę w Domu Lekarski-m, koszt podobny a rezultaty warte wydanych dukatów.

Pan doktor to niesamowity człowiek,jeszcze nigdy takiego nie spotkałam.Zwraca się do mnie po imieniu ale robi to tak sympatycznie,że aż śmiać się chce.Pomógł mi ogromnie załatwiając wiele rzeczy dotyczących moich dolegliwości.Panie doktorze dużo zdrowia dla Pana i dla mnie.

To jest człowiek--- dobrego serca,to jest moje zdanie: lekarz z powołania.W moim przypadku b.mi pomógł i to nie raz.Rzeczowy ,konkretny,czuły,pracowity.Moi znajomi wyrażają się o nim też b.pozytywnie.Panie doktorze dużo zdrowia!

na wizycie lekarz poinstruował odpowiednio jak leczyć chorobę. Przyszłam z brodawką wirusową, a na takiej chorobie również się znał ;-) Jest to lekarz wrzechstronny i kompetentny ;-)

sama przyjemnosc trafic na specjaliste tego pokroju choc zawsze beda lepsi -to ten potrafi jak malo kto zachowac sie jak prawdziwy lekarz

super lekarz,przynajmniej na razie za m-c mam kontrolę,no zobaczymy,ale immy chciał mnie kroić i druty wstawiać,a tu się okazało że nie i faktycznie jak z kolegą rozmowa mino stresu i dużej ilości pacjentów miał czas i uspokoił mnie bardzo,na pewno nie jest rutyniarzem i stara się jak najmniej inwazyjnie załatwić wszystko;)

Nie ma lepszego ortopedy nad doktora Romana Pelca, fantastyczny pod każdym względem,zawsze znajduje czas na nasze bolączki i jeżeli tylko jest w stanie = zawsze pomaga. Pracuje bardzo cięzko, czy los mu to wynagrodzi? Tak dobrych i oddanych pacjentom lekarzy nie ma wielu. Czy rodzina zrozumie,ze nie ma go w domu? Dziękujemy Wielki Doktorze.

Lekarz godny polecenia. Operował mnie (ścięgno Achillesa) i wszystko świetnie się goi.