lekarz Roman Pelc

Naprawdę takich lekarzy nam potrzeba. Podchodzi całym sobą do problemu. Dzięki jemu i tylko jemu dzisiaj mam nogę i na niej chodzę. Nie poddał się do końca i uratował gdzie inni twierdzili , że nie ma szans .Co do uprzejmości to niech inni lekarze się od niego uczą.

Takich lekarzy nam potrzeba.Specjalista pierwsza klasa .Szkoda że tak późno trafiłem na PANA DOKTORA.Mimo kiepskich wyników zawsze pocieszy i dodaje otuchy.Gorąco polecam .

Nie znam lepszego lekarza - człowieka- specjalisty . Zawsze trafna diagnoza. Zawsze trafione leczenie . Zawsze uśmiechnięty z dobrym słowem. Gorąco polecam !

Gorąco polecam !

Taaaak podejście wyjątkowe do pacjenta. Forma po imieniu zadziwia w pozytywny sposób. Polecam tego specjaliste

Dr Pelc to wzór dla innych lekarzy, ponieważ mimo, że była późna godzina i za mną mial jeszcze dwudziestu pacjentów przywitał mnie z uśmiechem na twarzy i jeszcze potrafil żartować i się z niczym nie śpieszyć. Lekarz godny zaufania.

Merytoryczność, wiedza, doświadczenie i podmiotowe traktowanie pacjenta. Zawsze trafna diagnoza. Romek Kocham Cię!

Pełen profesjonalizm w tym co robi niezmiernie duża wiedzą i niespotykane podejście do pacjenta i jego dolegliwości. . Słowa uznania.

Słowa uznania.

Nieznam lepszego lekarza -człowiek, lekarz, anioł. Polecam gorąco. Proszę boga, żeby tylko tacy lekarze stawali na mojej drodze.

Jest to lekarz godny polecenia , i jest dobrym fachowcem w tej dziedzinie super lekarz a przede wszystkim uprzejmy w stosunku do pacjenta sama u Pana Doktora się lecze i jestem zadowolona ponieważ wyleczył mi kolanko

Bardzo dobry lekarz,o dużej wiedzy teoretycznej ,jak i praktycznej. Przesympatyczny,dostępny,poważnie traktujący pacjenta. Polecam z całą odpowiedzialnością.