lekarz Ryszard Margol

Neonatolog, Pediatra

Przede wszystkim - metody stosowane przez Pana Doktora działają! Cierpliwie odpowiada na pytania,tłumaczy dlaczego podejmuje taka,a nie inną metodę leczenia,dzięki czemu rozwiewa wszelkie wątpliwości,a tym samym uspokaja Rodzica. Świetnie podejście do Dzieci. Doskonały Specjalista,a tym samym przemiły i ciepły Człowiek! Odwiedzam z Córką wielu lekarzy z problemami skornymi - jedynie Pan Doktor wyciągnął Nas z tych tarapatow :-)

Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia. Cudowny człowiek, świetne podejście do dziecka, cierpliwy dla rodziców. Poświęca nam zawsze tyle czasu ile potrzebujemy, a nie liczy czas dla następnego pacjenta. Polecamy Pana Margola wszystkim zatroskanym rodzicom, nawet tym z daleka od Nysy gdyż koszt wizyty jest niewielki jak za tak trafne diagnozy. "ręce które leczą" idealne określenie. Pozdrawiamy serdecznie - rodzice Tymoteusza

Bardzo dobry lekarz od kilkunastu lat chodzę z moimi dziećmi do Pana doktora. Bardzo gorąco polecam.

WITAM.naprawde polecam świetny lekarz,super podejście,dobrze tłumaczy choroby,ma czas dla pacjętów,100000% satysfakcji,prawdziwy lekarz z powołania!!!!!

Pan Doktor Margol jest na prawdę wspaniałym lekarzem . Moja 3 letnia córka nazywa go tzw . " Margologiem " . Jest mily i uprzejmy , zawsze stara się racjonalnie dobierac leki aby nie zaszkodziły one dziecku . Potrafi wytłumaczyc to co dla mnie rodzica jest niezrozumiale . Jest bardzo kompetentny . Widac że wkłada wiele serca w swoją pracę . Jeżeli mialabym polecic jakiegokolwiek lekarza pediatrę dla młodych rodziców to polecam Pana Margola , poniewaz jak i wizyty publiczne jak i prywatne zawsze stara się byc na 100 % . Mam stycznosc z Panem doktorem prawie od 16 lat i moje dzieci są okazami zdrowia ;) Oby więcej było takich lekarzy jak Pan Margol .:)

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Nysa"?

Rubinowa 5

ul.Sienkiewicza