dr Sebastian Bałasz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Do dr Bałasza chodzę trzeci rok, wyleczył wszystkie moje zęby i nadal zgłaszam się do niego na kontrolę. Doktor jest świetnym fachowcem, nie boi się trudnych lub żmudnych przypadków. Dba również o estetykę zębów. Mam ubytek w bardzo niefortunnym miejscu, a mianowicie pomiędzy jedynką a dwójką. Dwóch wcześniejszych specjalistów starało się kilkukrotnie to miejsce wypełnić tak, żeby plomba była niewidoczna. Niestety za każdym razem z marnym skutkiem, efektem była odbarwiająca się plama w najbardziej widocznym miejscu, czyli na przodzie. Dopiero dr Bałasz w końcu zajął się moimi zębami tak, że ...

Doktor jest świetnym fachowcem, nie boi się trudnych lub żmudnych przypadków. Dba również o estetykę zębów. Mam ubytek w bardzo niefortunnym miejscu, a mianowicie pomiędzy jedynką a dwójką. Dwóch wcześniejszych specjalistów starało się kilkukrotnie to miejsce wypełnić tak, żeby plomba była niewidoczna. Niestety za każdym razem z marnym skutkiem, efektem była odbarwiająca się plama w najbardziej widocznym miejscu, czyli na przodzie. Dopiero dr Bałasz w końcu zajął się moimi zębami tak, że wypełnienie jest idealnie zgrane z kolorem zębów. Podczas dwóch wizyt doktor potraktował zadanie jak wykonanie dzieła sztuki- mieszał kolory, nakładał warstwy, dosłownie rzeźbił wypełnienie. Nawet nie spodziewałam się tak świetnego efektu.
Co prawda u doktora trzeba długo czekać w kolejce w gabinecie, ale pomimo tego warto uzbroić się w cierpliwość i zainwestować swój czas na rzecz profesjonalizmu i kompetencji.
Gorąco polecam doktora Bałasza.
Ola S.

Jestem obecnie po usunięciu trzeciej ósemki u dr. Sebastiana, mój przypadek jest dość skomplikowany ze względu na zatrzymanie moich dużych rozmiarów ósemek w kości. Tego typu ósemki bezwzględnie wymagają chirurgicznego usunięcia. Doktor Sebastian podjął sie wyzwania i postanowił mi pomoc co uczynił juz po raz trzeci. Muszę przyznać ze pomoc okazała sie fachowa i profesjonalna. Zabiegi przebiegają bezbolesine, panuję miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta, nie mówiąc o nieocenionej asyście Pani Magdy. Serdecznie polecam Pana doktora. Marcin

Serdecznie polecam Pana doktora.
Marcin

Serdecznie polecam Pana doktora.
Marcin

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo polecam !!!

Profesjonalista w każdym calu. Bardzo polecam !!!

Od zawsze stomatolog wzbudzał ze mnie przerażenie. Nigdy się nie zdarzyło, bo jakaś wizyta była bezbolesna, czy łatwo znośna. Dopóki nie trafiłam na dr. Sebastiana. Mój mąż chodził do niego, wyleczył mu wszystkie zęby. W końcu i ja się odważyłam i poszłam, choć lekko zmuszona, bo zaczął mnie boleć ząb;) Pan Sebastian widział co się ze mną dzieje i podszedł do wszystkiego bardzo fachowo i sympatycznie, jak i z humorem. Kilka dni temu byłam u niego trzeci raz, niedługo idę znowu. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak przyjemnego lekarza. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Wrocław"?

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary