Dolne 2 ósemki ułożone poziomo z korzeniami przyrośniętymi do kości szczękowej,które parły na siódemki wywołując niesamowity ból a przy tym stan zapalny i zgorzel.Warto dodać,że w/w ósemki częściowo wkomponowane były w dziąsła co całkowicie utrudniało ich wydobycie.Doktor Sebastian Bałasz z niesamowitą precyzją oraz pełną rutyną wręcz poradził sobie znakomicie z tym co z pewnością przerastało by fach innych stomatologów.Dwa zabiegi operacyjne w odstępie 8 miesięcznym dały mi ulgę i komfort lecz gdyby nie doskonałe i bardzo profesjonalne zabiegi wykonane przez doktora Bałasza to podejrzewam,iż do dnia dzisiejszego odczuwał bym skutki uboczne po zabiegach wykonanych przez innego stomatologa.Po 2 latach przyszła kolej na górne ósemki i rzecz jasna udałem się do fachowca by usunął usterkę tak bym nigdy już nie odczuwał dolegliwości bólowych.Zabiegi przebiegły błyskawicznie,zanim się zorientowałem to wielkie zęby były już w szczypcach doktora Bałasza.Doskonałe warunki w gabinecie oraz świetna asysta Pani Magdy sprzyjają miłej atmosferze oraz profesjonalnej opiece nad pacjentem.Polecam każdemu doktora Sebastiana Bałasza bo uważam,że żaden przypadek nie stanowi dla niego problemu a przy tym leczenie oraz zabiegi są bezbolesne ponieważ używane do znieczuleń preparaty są bardzo wysokiej klasy.Robert z okolic Wrocławia:)

Pan doktor został mi polecony jako kompetentna osoba, który świetnie chirurgicznie usuwa zęby mądrości. Bardzo się bałem, tyle można przeczytać w internecie na ten temat: jak wyglada sam zabieg, jak długo można wracać do normalnej egzystencji. Pomimo tego , że pod gabinetem sporo cierpiących ludzi, warto było czekać. Nie zawiodłem się. Doktor uśmiechnięty, serdeczny, fachowo podszedł do sprawy. Wyjaśnił mi wszystko na temat zabiegu, oraz jakie są jego następstwa. Sam zabieg przeszedł rewelacyjnie,szybko, widać fach chirurgiczny w rękach, a najważniejsze bezboleśnie. Serdecznie polecam tego specjalistę.

Serdecznie polecam tego specjalistę.

Stomatolog, którego z czystym sumieniem można nazwać specjalistą. Miałem „przyjemność” leczyć zęby u wielu dentystów, ale dopiero teraz wiem, co znaczy wiedza i doświadczenie. Jako jedyny lekarz podjął się ratowania szóstki po „leczeniu” kanałowym, którą inni zakwalifikowali do usunięcia. Po tej akcji mam pełne zaufanie do jego umiejętności. Faktycznie zdarzają się opóźnienia, które w głównej mierze wynikają z partactwa innych lekarzy – ktoś „musi” naprawić błędy pseudo stomatologów, a to jak wiadomo trochę trwa. Polecono mi tego lekarza i ja sam poleciłem go wielu znajomym – jak do tej pory ...

Polecono mi tego lekarza i ja sam poleciłem go wielu znajomym – jak do tej pory 100% zadowolonych.

Bardzo dobry specjalista, wizyta w gabinecie przyjemna i bez stresu, leczenie bezbolesne. Polecam wszystkim a przede wszystkim tym, którzy mają problem z zębami mądrości gdyż usunięcie jest całkowicie bezbolesne widać,że lekarz ma doświadczenia i doskonale zna się na rzeczy. Na dobrego specjalistę warto poczekać:).Dziękuję za bezbolesne usunięcie ósemki.

Wizyty obywają się przy otwartych drzwiach. Siedząc w poczekalni można się dowiedzieć o pacjencie, ktory własnie jest w gabinecie- jak się nazywa, gdzie pracuje, jakie ma choroby i wiele innych ciekawych kwestii. Zero intymnosci, ale Pan Doktor widac lubi miec publiczność, która "narasta" wraz z upływem kolejnych pacjentów, gdyż wizyty nie odbywają się punktualnie. Na moich oczach zrezygnowało 2 pacjentów ze względu na opóźnienia sięgające w standardzie 2 godzin. Jednak to dobry specjalista, tylko fatalnie (lub wcale) nie zorganizowany.

Jednak to dobry specjalista, tylko fatalnie (lub wcale) nie zorganizowany.