Tomasz Feder

Pani doktor Natalia - polecam ze względu na profesjonalizm, fachowość i kompleksowe podejście do pacjenta.

Chciałem ogólnie przestrzec przed clinic dr. Feder. Najbardziej przed Panią Dr. Natalia. Uważam, że leczenie było kiepskie, drogie i ceny jakie płaciłem były zawyżone względem cennika. Ostatnia wizyta w gabinecie skończyła się tym, że zamiast mieć wyleczone zęby. Musiałem udac się do innego gabinety, żeby poprawić ostatnia pląbę. Zęby bolaly bardziej niż przed leczeniem. Odradzam ta clinic i zamiast leczyc mogą uszkodzić zeby. Chyba jedynym plusem byla recepcjonistka i wystrój, reszta to ściema. Nie polecam!

Chcę polecić młodego, ale niezwykle kompetentnego lekarza jakim jest dr Maciej. Pracuje w tym gabinecie od niedawna, ale zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Miły, uprzejmy, potrafi zająć się zarówno dzieckiem jak i dorosłym. Wyrywałem u niego zatrzymaną ósemkę. Zabieg przebiegł szybko, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Mojemu synowi wyrywal mleczaka. Polecam takie zabiegi chirurgiczne na szóstkę.

Serdecznie polecam Pana doktora Tomasza Federa. Pełen profesjonalizm w leczeniu zębów oraz miła atmosfera w czasie zabiegu.

Dr Tomasz B.delikatny,widzi całego pacjenta i dla Doktora nie ma rzeczy niemożliwych. Z podziękowaniem .

Z podziękowaniem .

Serdecznie polecam dr Michała Leszczyk, wizyta przebiegła sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Fachowa wiedza i umiejętności doktora sprawiły, że czułam się komfortowo :)

Nie wiem czy powinnam polecać Pana Doktora bo i tak nie ma do niego wolnych terminów... dla stałych pacjentów jeśli trzeba grafik jest jednak elastyczny :) Leczę się u niego od 8 lat i mam nadzieje, że dalej tak pozostanie. Wszystko na 6 z plusem.

Odmowa przyjęcia, czy nawet konsultacji pacjenta z bólem. Zero zainteresowania ze strony recepcjonistki i lekarzy.

Leczyłam zęby w gabinecie lek. stom. Tomasza Federa, bardzo zły kontakt, jedyny plus to to, że udaje miłego do czasu. Lekarz który pracował w tym gabinecie odszedł z dnia na dzień, ponieważ p. Feder nazwał go złodziejem, co prawda potem chciał się z tego wycofać, ale.. Przejął pacjentów dr. Arka, mówiąc nam, że kolega z niewiadomych przyczyn zostawił jego i pacjentów na lodzie. Jeżeli chodzi o dr. Arka, żadnych zastrzeżeń. Natomiast lek. stom. Federa nie poleciłabym nikomu, może wrogom. I jeszcze jedno pytanie, dlaczego pracownicy z tego gabinetu, wystawiają opinie na portalach, to powinni być pacjenci.

Gdyby można było cofnąć czas i spotkać takiego stomatologa wcześniej. Dzisiaj miałbym o kilka zębów więcej i nie wybierałbym metody uzupełnienia ubytków. Korzystam z usług dr. Federa od roku i naprawdę uwierzyłem, że fotel dentystyczny może być całkiem fajnym miejscem.