Tomasz Feder

3,9

Nie wiem czy powinnam polecać Pana Doktora bo i tak nie ma do niego wolnych terminów... dla stałych pacjentów jeśli trzeba grafik jest jednak elastyczny :) Leczę się u niego od 8 lat i mam nadzieje, że dalej tak pozostanie. Wszystko na 6 z plusem.

Leczyłam zęby w gabinecie lek. stom. Tomasza Federa, bardzo zły kontakt, jedyny plus to to, że udaje miłego do czasu. Lekarz który pracował w tym gabinecie odszedł z dnia na dzień, ponieważ p. Feder nazwał go złodziejem, co prawda potem chciał się z tego wycofać, ale.. Przejął pacjentów dr. Arka, mówiąc nam, że kolega z niewiadomych przyczyn zostawił jego i pacjentów na lodzie. Jeżeli chodzi o dr. Arka, żadnych zastrzeżeń. Natomiast lek. stom. Federa nie poleciłabym nikomu, może wrogom. I jeszcze jedno pytanie, dlaczego pracownicy z tego gabinetu, wystawiają opinie na portalach, to powinni być pacjenci.

Gdyby można było cofnąć czas i spotkać takiego stomatologa wcześniej. Dzisiaj miałbym o kilka zębów więcej i nie wybierałbym metody uzupełnienia ubytków. Korzystam z usług dr. Federa od roku i naprawdę uwierzyłem, że fotel dentystyczny może być całkiem fajnym miejscem.

Wszystko na 5, a nawet na 6. Podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt, fachowość i uprzejmość, cierpliwe tłumaczenie co i jak. Z czystym sumieniem zdecydowanie POLECAM.

Odmowa przyjęcia, czy nawet konsultacji pacjenta z bólem. Zero zainteresowania ze strony recepcjonistki i lekarzy.

Lekasz godny polecenia! Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, bardzo przyjemny i kontaktowy. Mega profesjonalne podejście, ogromna wiedza którą potrafi przekazać podczas wykonywania zabiegu. Pacjent czuje się komfortowo i jest uświadomiony o swoim stanie zdrowia a raczej uzębienia :) Wysokiej jakości sprzęt, mikroskopy i inne zaawansowane technologicznie urządzenia.

Lekarz kompleksowo zajmuje sie pacjentem; budzi ogromne zaufanie pacjenta swoją wiedzą, doswiadczeniem i zaangażowaniem ,gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt.

Godny polecenia lekarz. Dysponuje dużą wiedzą praktyczną. Nowoczesne metody i oprzyrządowanie.Ceny umiarkowane.

Obsluga bardzo profesjonalna, mam do niego pelne zaufanie. Bardzo delikatny we wszystkich zabiegach. Przyjmuje zawsze kiedy wystapil bol. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, pomimo napietego grafiku. Potrafi zostac po godzinach gdzy nie ma innej mozliwosci.

leczenie rozciąga w czasie aby wyciagnąć więcej kasy

leczenie rozciąga w czasie aby wyciagnąć więcej kasy