Tomasz Feder

leczenie rozciąga w czasie aby wyciagnąć więcej kasy

leczenie rozciąga w czasie aby wyciagnąć więcej kasy

Lekasz godny polecenia! Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, bardzo przyjemny i kontaktowy. Mega profesjonalne podejście, ogromna wiedza którą potrafi przekazać podczas wykonywania zabiegu. Pacjent czuje się komfortowo i jest uświadomiony o swoim stanie zdrowia a raczej uzębienia :) Wysokiej jakości sprzęt, mikroskopy i inne zaawansowane technologicznie urządzenia.

Lekarz kompleksowo zajmuje sie pacjentem; budzi ogromne zaufanie pacjenta swoją wiedzą, doswiadczeniem i zaangażowaniem ,gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt.

Wszystko na 5, a nawet na 6. Podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt, fachowość i uprzejmość, cierpliwe tłumaczenie co i jak. Z czystym sumieniem zdecydowanie POLECAM.

Godny polecenia lekarz. Dysponuje dużą wiedzą praktyczną. Nowoczesne metody i oprzyrządowanie.Ceny umiarkowane.

Obsluga bardzo profesjonalna, mam do niego pelne zaufanie. Bardzo delikatny we wszystkich zabiegach. Przyjmuje zawsze kiedy wystapil bol. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, pomimo napietego grafiku. Potrafi zostac po godzinach gdzy nie ma innej mozliwosci.