dr Tomasz Grzyb

Psychiatra

Witam ja leczyłam się u pana dr.Grzyba jakiś rok temu niestety musiałam przerwać leczenie ponieważ zaszłam w ciąże teraz jak już jest po wszystkim mam zamiar nadal leczyć się u pana domtora bardzo dobry lekarz chwalę sobie go i moge polecić każdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry b.dobry lekarz

Wybraliśmy tego lekarza korzystając z opinii zamieszczonych na tej właśnie stronie i to był strzał w 10!Dr Grzyb jest człowiekiem niezwykle łagodnego usposobienia,wyrozumiałym,życzliwym i empatycznym a przy tym rzeczowym i kompetentym.Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba,a tego przecież oczekujemy od lekarza,także nie można mieć pretensji o poślizgi w czasie.Potwierdzam to co już ktoś napisał wcześniej,jest to lekarz z misją służenia chorym.Mojemu mężowi pomógł a ja czekam na efekty leczenia.Polecam każdemu kto się po prostu boi iść psychiatry lub też zraził się do innych lekarzy.

Dr Grzyb to czwarty specjalista u którego się leczę, jak dotąd najlepszy. Trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leki (plus ogromna wiedza i doświadczenie Pana doktora) pozwalają mi na komfort psychiczny! Bardzo polecam-szczególnie tym, którzy pierwszy raz odwiedzają psychiatrę (odwagi i powodzenia!)

Najlepszy z najlepszych. Cierpliwy, fachowy, uprzejmy. Ktoś napisał że chyba najlepszy na śląsku. Powiem tak nie chyba ale na pewno najlepszy. Lekarz przyjaciel z misją służenia chorym, z pasją i szczerością.

Nazywam się Marek Meler żaden wstyd się przedstawić. Żona Celina z córką Sonią zgłosiły się do dr. Grzyba iż rozbijam rodzinę i że nadużywam alkoholu ( 4 piwa w weekend ). Powiedziała co było jej na rękę. Dr. przypisał leki uspokajające żonie i córce. Podczas drugiej wizyty poszliśmy we troje. Myślałem że coś innego a tu po rozmowie na dzień dobry leki uspokajające. Przeprosiłem grzecznie i powiedziałem że nie dam się zrobić lekomanem. Dr. Grzyb stwierdził iż się przed nim zamknąłem. Nie podważam jego kompetencji bo jest dobrym lekarzem z tego co się mówi między ludźmi jest też bardzo uprzejmy i inteligentny ale........czy podstawą każdej np. terapii czy porady lub pomocy są od razu leki uspokajające ???

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rybnik"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik