dr Tomasz Grzyb

Psychiatra

To prawdziwy anioł. Ufam mu całkowicie. Potrząc i słuchając go podczas wizyty na nowo zaczynam wierzyć że są na świecie jeszcze dobrzy ludzie.

W ubiegłym roku trafiłam do dr. Grzyba i chyba lepiej trafić nie mogłąm :) po wyjściu z gabinetu jestem napełniona optymizmem nie do opisania. Wizyta to dla mnie czysta przyjemność, a co najważniejsze Dr. Grzyb wyciągnął mnie z bardzo głębokiej depresji za co jestem dozgonnie wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam :)

Bardzo dobry lekarz. Uwagi co do szpitala w którym jest ordynatorem proszę kierować do NFZ, to oni odpowiadają za standard pomieszczeń. Jest tam bardzo duzo ludzi chorych, których widok może przerazić,ale choroby się nie wybiera. Jak ktomuś nie odpowiada może wybrać szpital prywatny za 10,0 tys. zł miesięcznie.

Bardzo sympatyczny i cierpliwy lekarz.Prawdopodobnie bezbłędna diagnoza, ponieważ zastosowana terapia farmakologiczna zadziałała błyskawicznie, nie zaburzając jednocześnie możliwości prawidłowego wywiązywania się z codziennych obowiązków.Z optymizmem czekam na długofalowe efekty terapii mojej ukochanej Siostrzyczki,która z wiarą i nadzieją spogląda teraz w przyszłość ;)

Witam trafiłem do tego lekarza w 2008 roku ,ze strasznymi lękami i nerwicą odrazy po pierwszej wizycie poczułem się lepiej dokładnie mnie o wszystko wypytywał jak przebiegało moje życie,siedziałem u niego na pierwszej wizycie z godzinę wypisał mi leki i obiecał ze mnie z tego wyciągnie i wyciągną polecam tego lekarza dzięki niemu uwierzyłem w siebie i zawsze do niego można dzwonić w tygodniu w razie czego

Bardzo dobry lekarz. Super. Jest tylko jeden problem. Czasem wizyty są umawiane na godzinę 20. A ponieważ pacjentowi poświęca czas, to dostaje się do niego o 22. Doktorze, jakieś seminarium z organizacji praktyki! Nie mówiąc o tym że drzwi są za słabe i wszystko słychać w poczekalni !! Ale jako psychiatra - jest chyba najlepszy na Śląsku. Polecam bardzo.

Zdecydowanie POLECAM - bardzo miłe podejście do pacjenta - konkretne tłumaczenie choroby i leczenia - idaelnie dobrane leki - już skutkuje - czuję się lepiej.

Podczas pierwszej wizyty wysłuchał mnie i powiedział że najlepiej będzie jak przyjdę na jego oddział gdzie się mną zaopiekuje. Ten oddział to masakra.Moja depresja się pogłębiła. Dwa dni przeleżałam na materacu, ani razu nie rozmawiał ze mną. Gdy na trzeci dzień oznajmiłam że wypisuje się na własne żądanie, stał się bardzo nieprzyjemny i opryskliwy. Bałam się jechać po wypis.Wydam ostatnie pieniądze a takie obiekty publicznego zdrowia będę omijać szerokim łukiem.

Najlepszy psychiatra, jakie kiedykolwiek widziałam.Profesjonalny, empatyczny , wyrozumiały i cierpliwy.Zawsze ma czas dla rodziny pacjenta.Stosuje różne metody leczernia.Pragnie dobra pacjenta.

Naprawdę konkretny lekarz, miły, uprzejmy,rzeczowy poświęca dużo czasu zarówno pacjentowi jak i również w Oddziale