dr Tomasz Grzyb

Psychiatra

Dostęny i kompetehtny.Udziela wyczerpujących i zrozumiałych informacji na temat choroby i sposobu leczenia. Łagodne i miłe usposobienie.

Bardzo dobry lekarz. Uwagi co do szpitala w którym jest ordynatorem proszę kierować do NFZ, to oni odpowiadają za standard pomieszczeń. Jest tam bardzo duzo ludzi chorych, których widok może przerazić,ale choroby się nie wybiera. Jak ktomuś nie odpowiada może wybrać szpital prywatny za 10,0 tys. zł miesięcznie.

Naprawdę konkretny lekarz, miły, uprzejmy,rzeczowy poświęca dużo czasu zarówno pacjentowi jak i również w Oddziale

Rewelacyjny lekarz.Nie jestem jedyną osobą ,która sobie go chwali...Mam znajomych ,którzy myślą podobnie jak ja.Lekarz ten bardzo konkretnie a zarazem życzliwie podchodzi do pacjenta i nie traktuje go przedmiotowo.Do kazdego podchodzi indywidualnie i spełnia jego oczekiwania.Myślę że z pewnością można mu się oddać w jego ręce i z cierpliwością czekać na efekty leczenia:)NIC DODAC NIC UJĄC-P O L E C A M

Podczas pierwszej wizyty wysłuchał mnie i powiedział że najlepiej będzie jak przyjdę na jego oddział gdzie się mną zaopiekuje. Ten oddział to masakra.Moja depresja się pogłębiła. Dwa dni przeleżałam na materacu, ani razu nie rozmawiał ze mną. Gdy na trzeci dzień oznajmiłam że wypisuje się na własne żądanie, stał się bardzo nieprzyjemny i opryskliwy. Bałam się jechać po wypis.Wydam ostatnie pieniądze a takie obiekty publicznego zdrowia będę omijać szerokim łukiem.

W ubiegłym roku trafiłam do dr. Grzyba i chyba lepiej trafić nie mogłąm :) po wyjściu z gabinetu jestem napełniona optymizmem nie do opisania. Wizyta to dla mnie czysta przyjemność, a co najważniejsze Dr. Grzyb wyciągnął mnie z bardzo głębokiej depresji za co jestem dozgonnie wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam :)

Zdecydowanie POLECAM - bardzo miłe podejście do pacjenta - konkretne tłumaczenie choroby i leczenia - idaelnie dobrane leki - już skutkuje - czuję się lepiej.

Najlepszy psychiatra, jakie kiedykolwiek widziałam.Profesjonalny, empatyczny , wyrozumiały i cierpliwy.Zawsze ma czas dla rodziny pacjenta.Stosuje różne metody leczernia.Pragnie dobra pacjenta.

Od kilku lat leczę się u doktora Grzyba, jest nie tylko kompetentnym lekarzem, ale przede wszystkim ciepłym, pełnym empatii człowiekiem...

Do gabinetu dr-a T.Grzyba w Pawłowicach trafiłem dzięki uprzejmości i poleceniu przez moich przyjaciół. Po wypadku samochodowym w sierpniu 2009 r. utraciłem pamięć wsteczną i mam problem w poukładaniu różnych faktów z mojego życia z ostatnich 7, 9 lat. Po tym wypadku zmieniła mi się zdecydowanie osobowość, unikam ludzi i czuję przed nimi lęk. Mam też inne problemy, których nie rozumiem, a z którymi trudno mi żyć, ale dzięki fachowemu podejściu Pana T.Grzyba staram się znaleźć miejsce dla siebie. Pan Tomasz jest niezwykle ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Na dzień dzisiejszy jest to jedyny człowiek, któremu mogę zaufać, bardziej niż żonie, czy mamie, które odnoszę wrażenie, że mnie nie rozumieją. Wszystkim, którzy przeżywają różne problemy ze zdrowiem psychicznym zdecydowanie polecam konsultacje u dr-a Tomasza Grzyba, który oprócz wielkiej wiedzy jest przede wszyskim wspaniałym, ciepłym i wyrozumiałym CZŁOWIEKIEM.