dr Tomasz Grzyb

Psychiatra

Witam trafiłem do tego lekarza w 2008 roku ,ze strasznymi lękami i nerwicą odrazy po pierwszej wizycie poczułem się lepiej dokładnie mnie o wszystko wypytywał jak przebiegało moje życie,siedziałem u niego na pierwszej wizycie z godzinę wypisał mi leki i obiecał ze mnie z tego wyciągnie i wyciągną polecam tego lekarza dzięki niemu uwierzyłem w siebie i zawsze do niego można dzwonić w tygodniu w razie czego

Oddział na którym jest ordynatorem, koszmar. Zdecydowanie nie polecam

Oddział na którym jest ordynatorem, koszmar. Zdecydowanie nie polecam

Trafilem do tego lekarza w 2007 roku z ciezka depresja. Poczatkowo z obawami i niechecia ale juz po pierwszej wizycie nabralem zaufania a Pan doktor dokladnie zdiagnozowal moja chorobe, wyjasnil i procz lekow zalecil abym korzystal z porad psychologa. Dzieki niemu moj stan sie znacznie poprawil, jestem mu bardzo wdzieczny za pomoc. Jest ordynatorem oddzialu psych. w szpitalu, kompetentny, uprzejmy oraz zyczliwy i co najwazniejsze pomimo kolejek zawsze wyslucha tego co mam do powiedzenia. Koszt wizyty 60zl znosny w porownaniu z innymi. Polecam