lekarz Tomasz Stempniewski

Bardzo miły i przede wszystkim kompetentny lekarz. Wie co robi i ma swietne podejscie do pacjenta.Polecam z calego serca!!!

Pan Tomasz prowadzi moją ciążę od 3 miesięcy i juž po pierwszej wizycie wiedziałam że jestem w dobry w rękach. Miła atmosfera, profesjonalne podejście sprawia że każda wizyta jest niezwykle przyjemna. Niewiele jest lekarzy z takim powołaniem. Szczerze polecam !!

Dr Stempniewski jest naprawdę godny polecenia. Od razu od pierwszej wizyty wzbudził zaufanie, jest bardzo kompetentny, wyjaśnia wszystko podczas badania. Wizyta jest bardzo przyjemna. Widać, że Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Z moimi problemami byłam u wielu lekarzy, ale tak naprawdę profesjonalnie podszedł do tego dopiero Pan Tomasz. Interesuje się pacjentem również na oddziale, na którym pracuje, po operacji, którą przeszłam przyszedł i wytłumaczył wszystko jak przebiegła. Przywraca wiarę w lekarzy!! Cudowny lekarz!! Oby więcej takich. Naprawdę polecam.

Rzetelny i konkretny lekarz. Podczas usg wszystko dokładnie relacjonuje, badanie jest bolesne. Profesjonalista, dzięki któremu kobieta nie czuje się skrępowana. Udziela wyczerpujących wyjaśnień w miłej atmosferze. Pomógł mi bardzo w ostatnich miesiącach ciąży. Gabinet, w którym przyjmuje jest doskonale wyposażony. Wizyta umówiona na godzinę - nie trzeba tracić czasu w poczekalni. Polecam!

Dr Tomasz Stempniewski jest rzetelnym, dbającym o zdrowie pacjentki specjalistą. Jak najbardziej polecam!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety