lekarz Tomasz Stempniewski

Najlepszy ginekolog jakiego kiedykolwiek spotkałam. Dzięki niemu udało mi się po 2 latach zajść w wymarzoną ciążę. Wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i szczerze mówi co i jak. Nawet gdy konieczna była wizyta w szpitalu, wykazał b. duże zainteresowanie i z sercem podszedł do problemu tak aby go w najlepszy sposób rozwiązać. Polecam każdej kobiecie takiego lekarza!

Byłam ostatnio na wizycie u Pana Doktora i dawno już nie spotkałam się z tak dobrym podejściem do pacjentki. Wszystko wytłumaczył i objaśnił, odpowiedział na wszystkie moje pytania w zrozumiały dla mnie sposób. Profesjonalna, miła i rzeczowa wizyta. Byłam u niego w gabinecie prywatnym przyjmuje na Palacza 98/1. Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na takiego lekarza.

Dr T.Stempniewski to naprawdę niesamowity lekarz. Podczas wizyty wprowadza taką atmosferę, że można zapomnieć że jesteśmy u ginekologa ale przede wszystkim jest fantastycznym lekarzem z rewelacyjnym podejściem do kobiety: wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje na usg co widać, mówi co i dlaczego robi i czego można się spodziewać.Wyczerpująco odpowiada na pytania i nie zbywa,że czas wizyty się skończył i czas wyjść -to plusy. Jest jeszcze minus ( ale to nie wina doktora)- pacjentki są zapisywane co 10 minut!!!-niestety to nie jest wystarczający czas na badanie, usg oraz rozmowę dlatego często są opóźnienia i tłum pacjentek czeka pod gabinetem. Mam nadzieję, że przeczyta to także ktoś z przychodni i może troszkę to się zmieni, ponieważ dr T.Stempniewski jest najlepszym ginekologiem u jakiego przyszło mi się leczyć. Niestety dr nie ma prywatnej praktyki ( bardzo szkoda) więc drogie kobitki trzymajmy kciuki aby dyrekcja przychodni zrobiła coś z tymi opóźnieniami, bo naprawdę warto. leczyć się u takiego lekarza jakim jest Pan Tomek.