lekarz Tomasz Stempniewski

Rzetelny i konkretny lekarz. Podczas usg wszystko dokładnie relacjonuje, badanie jest bolesne. Profesjonalista, dzięki któremu kobieta nie czuje się skrępowana. Udziela wyczerpujących wyjaśnień w miłej atmosferze. Pomógł mi bardzo w ostatnich miesiącach ciąży. Gabinet, w którym przyjmuje jest doskonale wyposażony. Wizyta umówiona na godzinę - nie trzeba tracić czasu w poczekalni. Polecam!

Pan dr Tomasz Stempniewski jest świetnym lekarzem godnym zaufania, który daje poczucie bezpieczeństwa. Empatia która od niego wręcz uderza idealnie łączy się z kompetencją, profesjonalizmem i rzetelnym podejściem. Jest to po prostu człowiek na właściwym miejscu, szkoda że tak ich mało.

Dr Tomasz Stempniewski jest rzetelnym, dbającym o zdrowie pacjentki specjalistą. Jak najbardziej polecam!!!!!!

Przemiły , sympatyczny lekarz . Byłam u niego tylko raz ale z pewnością do niego wrócę . Szkoda że takich lekarzy jest nie wielu . Polecam .

Sympatyczny i bardzo kompetentny lekarz; mogę tylko potwierdzić poniższe opinie. Panie Doktorze Tomku oby tak dalej!

Lekarz godny polecenia. Choć młody stażem to ma dużą wiedzę i doświadczenie. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje. O takiej miłej atmosferze w czasie wizyty marzy każda kobieta. Do mojego przypadku (onkologicznego) doktor podszedł bardzo odpowiedzialnie,co jest pożądane ale nie jest wcale normą, bo przeszłam do doktora Stempniewskiego od lekarza, która mój problem kompletnie zignorował narażając moje życie. Doktor Stempniewski to z pewnością lekarz z powołaniem więc z czystym sumieniem polecam go każdej pacjentce.

Lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od 4 tygodnia do porodu - przyjął na świat moją córeczkę. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Jeszcze raz dziękuję Panie Tomku za wszystko. Natalia,Zosia i Szymon

Dr mogę podsumować jednym zdaniem: "Choroba jest dobrze leczona, gdy jest dobrze rozpoznana". Za to dziękuję Dr. i wszystkim kobietom z dolegliwościami, wątpliwościami polecam ginekologa z tak rozległą wiedzą fachową.

Witam dzięki dziewczyny za te komentarze szukałam miłego i konkretnego lekarza. Rzeczywiscie pan dr.Tomasz Stepniewski jest miłym człowiekiem i potrafi fajnie wytłumaczyć wszystko Na wizycie jest taka atmosfera ze znika stres jaki zawsze spina kobiety przed wizyta przynajmniej ja tak mam;:)))))). Mam 9 letnia córke teraz zakoczyły nas bliźniaki ale przyznam szczerze nie spotkałam na swojej drodze takiego ginekologa jestem miło zaskoczona! najważniejsze to isc na kolejna wizyte bez stresuuu!!!!

Do doktora Stempniewskiego chodziłam na NFZ i całe szczęście udało mu się otworzyć prywatny gabinet, bo liczba jego pacjentek uniemożliwiała mi kolejną wizytę :( Teraz jest bardziej dostępny. Koszt wizyty jest ok (100zł z cyto!). Doktor jest bardzo kompetentny. Tłumaczy, potrafi stworzyć normalną atmosferę badania, zawsze mówi o różnych opcjach i alternatywach ewentualnego leczenia. Ma też bardzo dobre poczucie humoru. Polecam doktora Stempniewskiego!

Polecam doktora Stempniewskiego!