lekarz Tomasz Stempniewski

Witam dzięki dziewczyny za te komentarze szukałam miłego i konkretnego lekarza. Rzeczywiscie pan dr.Tomasz Stepniewski jest miłym człowiekiem i potrafi fajnie wytłumaczyć wszystko Na wizycie jest taka atmosfera ze znika stres jaki zawsze spina kobiety przed wizyta przynajmniej ja tak mam;:)))))). Mam 9 letnia córke teraz zakoczyły nas bliźniaki ale przyznam szczerze nie spotkałam na swojej drodze takiego ginekologa jestem miło zaskoczona! najważniejsze to isc na kolejna wizyte bez stresuuu!!!!

Dr Tomasz Stempniewski jest rzetelnym, dbającym o zdrowie pacjentki specjalistą. Jak najbardziej polecam!!!!!!

Do doktora Stempniewskiego chodziłam na NFZ i całe szczęście udało mu się otworzyć prywatny gabinet, bo liczba jego pacjentek uniemożliwiała mi kolejną wizytę :( Teraz jest bardziej dostępny. Koszt wizyty jest ok (100zł z cyto!). Doktor jest bardzo kompetentny. Tłumaczy, potrafi stworzyć normalną atmosferę badania, zawsze mówi o różnych opcjach i alternatywach ewentualnego leczenia. Ma też bardzo dobre poczucie humoru. Polecam doktora Stempniewskiego!

Polecam doktora Stempniewskiego!

Przemiły , sympatyczny lekarz . Byłam u niego tylko raz ale z pewnością do niego wrócę . Szkoda że takich lekarzy jest nie wielu . Polecam .

Najlepszy ginekolog jakiego kiedykolwiek spotkałam. Dzięki niemu udało mi się po 2 latach zajść w wymarzoną ciążę. Wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i szczerze mówi co i jak. Nawet gdy konieczna była wizyta w szpitalu, wykazał b. duże zainteresowanie i z sercem podszedł do problemu tak aby go w najlepszy sposób rozwiązać. Polecam każdej kobiecie takiego lekarza!

Byłam ostatnio na wizycie u Pana Doktora i dawno już nie spotkałam się z tak dobrym podejściem do pacjentki. Wszystko wytłumaczył i objaśnił, odpowiedział na wszystkie moje pytania w zrozumiały dla mnie sposób. Profesjonalna, miła i rzeczowa wizyta. Byłam u niego w gabinecie prywatnym przyjmuje na Palacza 98/1. Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na takiego lekarza.

Sympatyczny i bardzo kompetentny lekarz; mogę tylko potwierdzić poniższe opinie. Panie Doktorze Tomku oby tak dalej!

Dr mogę podsumować jednym zdaniem: "Choroba jest dobrze leczona, gdy jest dobrze rozpoznana". Za to dziękuję Dr. i wszystkim kobietom z dolegliwościami, wątpliwościami polecam ginekologa z tak rozległą wiedzą fachową.