Wspaniały lekarz z sercem do pacjenta, spokojnie wszystko tłumaczy i omawia, szuka rozwiązań, kieruje na dokładną diagnostykę. Jeżeli chodzi o operację -złote ręce. Gorąco polecam. Jestem zachwycona.

Można wyliczać, kompetentny, uprzejmy, zaangażowany, miał swoje zdanie i to zdanie okazało się prawidłowe, doskonały operator, ale mówiąc krótko, Pan Doktor w 2008 uratował mi życie, bardzo pięknie dziękuję, Maria Antonina

Pan Doktor Wacław Śmiertka to wybitny specjalista onkolog. Miałam ogromne szczęście, że do niego trafiłam z nowotworem szyjki macicy. Zdiagnozował mnie, operował. Fenomenalny onkolog - ginekolog i psycholog w jednym. Przemiły, ciepły, cierpliwy. Odpowie na każde pytanie i poprowadzi przez ciężką chorobę "za rękę". Cudowny, wysokiej kultury człowiek.

Polecam Pana Doktora , pełen profesjonalizm, wspaniały ciepły człowiek, wszystko wytłumaczy, doradzi, czujesz, ze jesteś w dobrych rękach oby więcej takich lekarzy.

Pan doktor operował mnie w 2001 roku w szpitalu na Inflanckiej. Nie dość, że świetny fachowiec to w dodatku - Człowiek. Dbał, aby pacjentka nie cierpiała z bólu, rozmawiał, pocieszał. Bardzo kompetentny, sympatyczny i kulturalny. Polecam.

Jestem co prawda dopiero początkującą pacjentką pana doktora ale z wizyt na których u niego byłam mogę z czystym sumieniem wystawić mu ocenę bardzo dobrą gdyż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, widać że jest dobrym specjalistą i robi wszystko dla dobra pacjenta.

Jestem co prawda dopiero początkującą pacjentką pana doktora ale z wizyt
na których u niego byłam mogę z czystym sumieniem wystawić mu ocenę bardzo
dobrą gdyż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, widać że jest dobrym
specjalistą i robi wszystko dla dobra pacjenta.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod telefonem.Polecam.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze
uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod
telefonem.Polecam.

Witam, jestem pacjentką dr Śmiertki od bardzo, bardzo dawna... Przyszłam do niego pierwszy raz ponad 15 lat temu, pierwsza ciąża z komplikacjami, zakończyło się śmiercią dziecka...ale gdyby nie doktor pewnie nie otrząsnęłabym się z tego tak szybko. Okazał się bardzo wrażliwym a przede wszystkim empatycznym lekarzem. Szybko planował moją kolejną ciążę a ja czułam się już matką. Dla każdej kobiety takie przeżycie to prawdziwa trauma i odpowiedni lekarz, to podstawa. Dla mnie był również jak osobisty psycholog... Drogie panie mam w tej chwili troje wspaniałych dzieci i nie wyobrażam sobie ...

Drogie panie mam w tej chwili troje wspaniałych dzieci i nie wyobrażam sobie innej opcji...
Dodam jeszcze, że w międzyczasie pan doktor zlokalizował u mnie bardzo wcześnie nowotwór...i znów pomógł, dbał i sprawił,że ta śmiertelna choroba stała się tylko epizodem w moim życiu...
Pozdrawiam....

BARDZO KOMPETENTNY, KULTURALNY I SYMPATYCZNY CZŁOWIEK. OBY BYŁO WIECEJ TAKICH LEKARZY.

Fantastyczny lekarz i człowiek.Prowadził moje dwie ciąże i leczy mnie od 15lat.Cieszę się że mogłam trafić na takiego lekarza,polecam wszystkim kobietom.Serdecznie pozdrawiam Basia