To wspaniały lekarz godny polecenia uratował mi życie, bardzo sympatyczny, pacjęci są dla Pana doktora najważniejsi,

Rewelacyjny doktor. Fachowiec w każdym calu.

Rewelacyjny doktor. Fachowiec w każdym calu.

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie kwalifikacje i podejście do pacjenta pacjenci czuliby sie jak paczki w maśle. Swietny fachowiec i super człowiek. Pomógł i pomaga mojej połowie.Polecam

super, super, POLECAM miły, uprzejmy, ciepły, kompetentny !!!!!!!

super, super, POLECAM
miły, uprzejmy, ciepły, kompetentny !!!!!!!

Prowadzi opiekę lekarską nad moją osobą od 28 lat poprzez dwie ciąże-do dziś. To profensjonalista pod każdym względem. Wysoka kultura i nadzwyczaj dobry człowiek

Pozostaje powiedzieć tylko dziękuje,dziękuję

Pozostaje powiedzieć tylko dziękuje,dziękuję

Wspaniały lekarz. Miły, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i z ogromną wiedzą. Zawsze można liczyć na pomoc z jego strony. Wspaniały i ciepły człowiek. Mnie operował i prowadził moją ciążę. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz,wielkiego formatu człowiek,nie starczy skali aby go ocenić.Na tle lekarzy których poznałam w ciągu swojego życia WYBITNY !! Pacjentka Ewa

Pacjentka Ewa

Kocham tego lekarza! Tylko czemu przeniósł sie na Ursynów? Nie dam rady tak daleko dojerzdzac :(

Swietny lekarz, szczerze polecam. Duzym plusem jest to, ze podczas jednej wizyty zbada , zrobi usg jezeli potrzeba i pobierze cytologie (+50zl). Kompetentny a przy tym bardzo sympatyczny.