dr n. med. Waldemar Och

Neurochirurg

Bardzo cierpliwy, uprzejmy, troskliwy, nie buduje dystansu między pacjentem. Podczas wizyt dało się odczuć komfort zaopiekowania, tak jakby znało się Pana doktora od lat. Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Witam, może i świetny fachowiec ,ale jak dla mnie to typowy gbur i gwiazdor .Przez część wizyty wysłuchaliśmy jego opinii zupełnie nie związanej z celem tejże nietaniej zresztą,umówionej i wyczekanej ,która miała pomóc a nic nie wniosła wizyta lekarska. Widzę ,że syndrom Boga udziela się nie tylko sędziom ale też i lekarzom. Przykro, ale nie polecam dr n.med.,i po raz kolejny stwierdzę ,że wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją.

Witam,bardzo proszę o namiar abym mogła umówić się z doktorem na wizytę prywatną.Czeka mnie operacja lecz chciałabym z nim się skonsultować.Bardzo proszę o pomoc.

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek, który poświęca dużo drogocennego czasu pacjentowi , ale także i rodzinie. Operacja bez powikłań w lutm 2014 wstawienie dwóch implantów i stabilizacja od. lędzwiowego, z każdym dniem jest coraz lepiej. Pozdrawiam Pana doktora i cały oddz. neurochirurgii.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, wyrozumialy, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej. Posiada wspanialy dar komunikacji z pacjentem oraz rodzina. Bardzo sie ciesze, ze to wlasnie dr. Waldemar Och operowal moja mame. Natchnal ja pozytywnym nastawieniem i zapewnil komfort psychiczny dzieki czemu wszyscy bylismy dobrej mysli i rzeczywiscie operacja byla sukcesem. Jestesmy bardzo wdzieczni za tak wspaniala opieke.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Olsztyn"?

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska