dr n. med. Waldemar Och

Neurochirurg

Bardzo dobry i miły lekarz więcej takich. Pacjętka po wylewie

Bardzo dobry i miły lekarz więcej takich.
Pacjętka po wylewie

zadufany w sobie gwiazdorek, któremu poprzewracało się trochę w głowie. potrafi być strasznie chamski

Wspaniały lekarz. Po zapoznaniu się z przebiegiem dotychczasowego "leczenia" w innym szpitalu polegającego na podawaniu środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych oraz obejrzeniu tomografu komputerowego znalazł miejsce na Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie i poddał mnie operacji przepukliny dyskowej na poziomie L4/L5. Dzięki niemu pozbyłam się nie dającego żyć bólu i znowu chodzę !!!!! Henryka R.

wspanialy lekarz ,polecam wszystkim zainteresowanym dobrym leczeniem

wspanialy lekarz ,polecam wszystkim zainteresowanym dobrym leczeniem

Dzięki Panu dr Waldemarowi Och,dziś nie mam żadnych kłopotów z bólem głowy, które były powodowane od kręgosłupa górnego i to tylko zawdzięczam dr.Inni tylko wymyślali,że to migrena, bądź mnie pozostawiali bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Natomiast dr zareagował wprawdzie natychmiastowo, zlecając odpowiednie badania (rezonans magnetyczny ) a następnie wykonanie operacji. Z tymi bólami męczyłam się 19 lat. A tylko wystarczyło trafić do odpowiedniej osoby i fachowca w tej specjalizacji. Dr Och jest najlepszy i Jego polecam. Lilia

Bardzo dobry lekarz. Moja ocena ogólna troszkę zaniżona ze względu na czas jaki mógł mi poświęcić ale to nie jego wina ma mnóstwo pracy. Wycinał mi guza kanału rdzeniowego. Kiedy czekałam na operacje kilka dni dostałam numer od pana doktora na wszelki wypadek. Polecam. Lekarz z powołania

Osoba zdecydowanie pozytywna - mogę chyba zaryzykować twierdzenie, że żyję i funkcjonuję prawie normalnie dzięki właśnie dr. Ochowi.