dr n. med. Waldemar Och

Neurochirurg

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, wyrozumialy, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej. Posiada wspanialy dar komunikacji z pacjentem oraz rodzina. Bardzo sie ciesze, ze to wlasnie dr. Waldemar Och operowal moja mame. Natchnal ja pozytywnym nastawieniem i zapewnil komfort psychiczny dzieki czemu wszyscy bylismy dobrej mysli i rzeczywiscie operacja byla sukcesem. Jestesmy bardzo wdzieczni za tak wspaniala opieke.

Bardzo dobry chirurg wspanialy ,opiekunczy,troskliwy profesjonalista jakich trudno znalezc -polecam! .Jestem po dwoch operacjach ASTROCYTOMA wykonanych przez dr Waldemara za ktore serdecznie dziekuje i ciesze sie ze mamy tak wspanialego lekarza w OLSZTYNIE.Pacjent Jozek.

Pan dr W.Och operował dwa tygodnie temu moją mamę. Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej, najwyższym stopniu fachowości i bardzo empatycznym podejściu do pacjentów, poświęcający mnóstwo czasu pacjentowi. Panie Doktorze, bardzo dziękuję!!! Jest Pan świetnym lekarzem i porządnym człowiekiem. Każdemu życzę takiego lekarza w tak trudnym momencie jak choroba bliskiej osoby.

Pan doktor, obok opatrzności Boga dał drugie życie mojej żonie. Chciałbym tylko wyrazić szacunek i podziękowania za to co ten człowiek wykonał. Jest to nie do opisania co doktor taki jak Och potrafi, jego precyzja, dokładność,uprzejmość. Nie potrafię wszystkiego opisać, ale dziękuję tej osobie jako lekarzowi i człowiekowi !!!!

Bardzo polecam, miły, rzeczowy, barzo dobry fachowiec !!!

Bardzo polecam, miły, rzeczowy, barzo dobry fachowiec !!!

bardzo dobry lekarz,moj mąż leczy się juz u niego 15 lat ,poświęca mu dużo czasu na każdej wizycie polecam

Operował mi odcinek lędźwiowy pod koniec 2012. Fakt, ciężko sie dostać ale efekt błyskawiczny, szybki powrót do zdrowia (po niecalym miesiacu wrocilam do pracy). Jeśli mialabym jeszcze raz wybierac, wybrałabym dr Ocha ponownie.

Czy ma może ktoś jakiś telefon kontaktowy do Pana doktora chciałabym się umówić na wizytę prywatną.

Raz że wybitny specjalista, dwa że wspaniały człowiek. Bez żadnej wazeliny pierwszy i jedyny lekarz o którym wystawiłem opinię i to najbardziej pozytywną, Łatwych operacji raczej nie przeprowadza, o stanie zdrowia mojej matki informował mnie przebierając się między operacjami, podejrzewam że większość kazałaby czekać albo przegoniła. Jedyny lekarz o którym mam tak pozytywne zdanie, a 40tka na karku. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy mu zaufać, to jestem zdania że absolutnie tak.

Witam, byłam u pana Ocha.Stwierdzono u mnie oponiaka.Pan doktor kompletnie nie wiedział o ci chodzi.Kazał udać się do innego lekarza,był bardzo nieuprzejmy.Gdyby nie inny lekarz nie wiem co by się stało zae mną