dr n. med. Waldemar Och

Neurochirurg

Wspaniały lekarz,specjalista,wspaniały człowiek, bardzo dobry neurochirurg,dziękuje doktorze że są tacy ludzie jak Pan.....

Bardzo dobry specjalista,odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku i miejscu,traktuje pacjentów jednakowo ,bez względu na status majątkowy,doskonale współpracuje z pacjentem a przede wszystkim jest dobrym słuchaczem,dziś jest mało takich lekarzy, bardzo mocno polecam...

Wczoraj operowal mojemu chlopakowi peknietego tetniaka mozgu, operacja trwala 7 godzin. Chlopak ma 21 lat... Ten cudowny lekarz jest przykladem dla innych lekarzy, prawdziwy specjalista z powolania. Juz dzisiaj moj chlopak obudzil sie rozmawia i sam je, nie jest sparalizowany, co bylo bardzo prawdopodobne. Wszystko dzieki temu cudownemu doktorowi!

bardzo dobry lekaz uratowal mi zycie usowajac mi goza mozgu operacja trwala siedem godzin.dzis dzuje sie dobrze za co bardzo dziekoje. pozdrawiam.

Wspaniały lekarz, który uratował mi życie i sprawił,że mogę normalnie żyć.

Wspaniały lekarz, który uratował mi życie i sprawił,że mogę normalnie żyć.

Doktor Och to wspaniały lekarz, dzięki niemu ustąpiły mi dolegliwości nogi. Przeszłam operację kręgosłupa i mogę zdecydowanie powiedzieć, że jest to cudowny lekarz. Ze szczerymi podziękowaniami pacjentka

Dzięki panu dr. Och żyję i wracam do normalności. Jest bardzo kompetentny i budzi zaufanie. Dziękuję!!!

Waldemar Och uratował mi życie , w wieku 16 lat mialem wypadek na rowerze polamana kosc czołowa zero oznak zyciowych (stukanie po nerwach ,zrenice) jedynie serce bilo, w ostrodzie nie bylo jeszcze wtedy tomografii komputerowej glowy i bogu dzieki. zawieziono mnie karetka nie przytomnego do olsztyna ,pan waldemar zrobil mi tomografie wylecial i powiedzial mojej matce "operujemy albo za pół godziny zgon - krwiak nadtdwardowkowy na mozgu " obudzilem sie pan waldemar powiedzial witamy wsrod zywych ,mam nadzieje ze kiedys go spotkam i jeszcze raz podziekuje .oby wiecej takich lekarzy.

Dobry lekarz, ale nie od razu wzbudza sympatię rodziny pacjenta. Przy dłuższej rozmowie zyskuje.

Lekarz kompetentny w swojej dziedzinie dzięki niemu mój mąż pozbył się bólu i może chodzić. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni,z ręką na sercu mogę go polecić.