lek. stom. Włodzimierz Zemowskilek. stom. Włodzimierz Zemowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w ...

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Poza pracą naukowo-dydaktyczną, prowadziłem także kursy i szkolenia dla lekarzy w ramach specjalizacji z protetyki stomatologicznej.

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia protetyki stomatologicznej.

W czasie pracy zawodowej odby...

Byłem wczoraj, dzięki doktorowi wychodzę z chronicznych problemów z dziąsłami. Profesjonalnie, komunikatywny facet, wie co robi. Poleciła mi znajoma, jej leczył chyba próchnicę po prostu i wszystko w porządku.

Ja się leczyłam ortodontycznie i jestem naprawdę zadowolona z efektu. Wiadomo że odrutowanie szczególną przyjemnością nie jest, ale warto, a doktor świetnie tłumaczy jak dbać o higienę tego ustrojstwa.

Borowanie jak borowanie, ze znieczuleniem oczywiście i nie bolało, gość jest w porządku, nie ma się czego bać. Wychodzi na to, że przez dwadzieścia lat nie nauczyłem się porządnie myć zębów, bo dostałem małą pogadankę na temat, trochę głupio, ale się przyda.

Po latach zaniedbań moje zęby przedstawiały małą katastrofę, na szczęscie dzieki doktorowi udało się to naprawić i nawet uratować dosc beznadziejny przypadek. Bardzo polecam doktora, porządny specjalista.

Miły, profesjonalny, rzetelny dentysta. Naprawi co trzeba, jak mówi że nie będzie boleć, to nie boli. Niestety trochę ciężko o terminy, ale to też chyba o czymś świadczy.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024