dr Wojciech Bućko

3,7
3,5
3,6
3,5

Dzisiaj o godzinie 11.00 tj.07-06-17, po 18-stu miesiacach czekania z racji braku terminu w szpitalu na Dlugiej , dostalem sie na wizyte. Nie wiedzialem kto bedzie mnie badal. Okazalo sie ze trafilem na dr. B---o. Od samego poczatku wizyty miałem odczucie ze przeszkadzała mu moja osoba. Niezbyt miły facet , zadufany w sobie gość. Gdy by kiedys sie okzało ze Pan doktor jest jedynym naczyniowcem w Polsce to wole wsadzic noge pod tramwaj niz iść do niego...Nie polece Pana DOKTORA nikomu i mam nadzieje juz nigdy go nie spotkac.

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg ; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu ( zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej + miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu (zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej+ miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

Nie wiem jak inni ja polecam Pana Doktora.Jest to osoba kompetentna i profesjonalna.Bardzo miły uprzejmy podczas wizyty.Szczegółowo wyjaśnił co mi dolega i co trzeba zrobić i w jakim czasie a oczywiście decyzja należy do mnie.Super doktor

Byłam raz i nigdy więcej, czułam się jak intruz... nie miły, nie sympatyczny,brak empatii wręcz ignorant!!! Nie polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Poznań"?

ANGIODIABETICA

Leszczyńska 5a
Szpital Kliniczny
Długa 1/2
Poznań
CENTERMED POZNAŃ sp. z o.o.
Św. Marcin 58/64

Słowiańska 41