dr Wojciech Bućko

3,7
3,6

Anonim

19.04.2017

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg ; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu ( zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej + miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

Anonim

19.04.2017

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu (zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej+ miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

małgorzata

27.10.2016

Nie wiem jak inni ja polecam Pana Doktora.Jest to osoba kompetentna i profesjonalna.Bardzo miły uprzejmy podczas wizyty.Szczegółowo wyjaśnił co mi dolega i co trzeba zrobić i w jakim czasie a oczywiście decyzja należy do mnie.Super doktor

Jolanta Kxxxx

30.06.2016

Byłam raz i nigdy więcej, czułam się jak intruz... nie miły, nie sympatyczny,brak empatii wręcz ignorant!!! Nie polecam

Kasia

24.02.2016

Mój tato dostał skierowanie do szpitala na ul. Długą,na operację, której miał się podjąć szanowny pan doktor. Jechaliśmy z ciężką torbą 100 km autobusem, pociągiem i znów autobusem. Tato jest bardzo chorym człowiekiem, prócz dużego tętniaka ma bardzo chore płuca, zniszczoną wątrobę , ogólnie stan jest ciężki, po przejściu kilku kroków musi usiąść i odpocząć, bo nie może oddychać. Po przyjeździe byliśmy zdziwieni, że zamiast na oddział kierują nas do poradni. Po godzinie oczekiwania doktor powiedział,że mamy wracać do domu i skompletować dokumenty od różnych specjalistów, którzy dadzą zielone światło do operacji tętniaka. Mieliśmy przecież skierowanie do tego szpitala na konkretny dzień i godzinę! Nie mógł na oddziale zlecić dodatkowych badań?? Tylko powiedział dwa słowa i pogonił starszego, schorowanego człowieka z powrotem 100km. Mój tato całą drogę płakał. Nie znam kompetencji tego pana ale wiem, że brak empatii i szacunku dla chorego i jego rodziny, traktowanie pacjenta jak zło konieczne,jak kolejny odhaczony numerek, dyskwalifikuje tego pana jako człowieka, nie mówiąc o byciu lekarzem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Poznań"?

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyń UM w Poznaniu
Długa 1/2, Poznań
Poznań
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. Długa 1/2
VASOMED
ul. Za Bramką 4
Klinika Pro Bono
ul. Leszczyńska 5a
Klinika Promienista
ul. Promienista 98
Poznań
CENTERMED POZNAŃ sp. z o.o.
Św. Marcin 58/64

Słowiańska 41