dr Wojciech Bućko

Chirurg naczyniowy

2,9

Dzisiaj o godzinie 11.00 tj.07-06-17, po 18-stu miesiacach czekania z racji braku terminu w szpitalu na Dlugiej , dostalem sie na wizyte. Nie wiedzialem kto bedzie mnie badal. Okazalo sie ze trafilem na dr. B---o. Od samego poczatku wizyty miałem odczucie ze przeszkadzała mu moja osoba. Niezbyt miły facet , zadufany w sobie gość. Gdy by kiedys sie okzało ze Pan doktor jest jedynym naczyniowcem w Polsce to wole wsadzic noge pod tramwaj niz iść do niego...Nie polece Pana DOKTORA nikomu i mam nadzieje juz nigdy go nie spotkac.

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg ; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu ( zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej + miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu (zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej+ miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

Nie wiem jak inni ja polecam Pana Doktora.Jest to osoba kompetentna i profesjonalna.Bardzo miły uprzejmy podczas wizyty.Szczegółowo wyjaśnił co mi dolega i co trzeba zrobić i w jakim czasie a oczywiście decyzja należy do mnie.Super doktor

Byłam raz i nigdy więcej, czułam się jak intruz... nie miły, nie sympatyczny,brak empatii wręcz ignorant!!! Nie polecam

Mój tato dostał skierowanie do szpitala na ul. Długą,na operację, której miał się podjąć szanowny pan doktor. Jechaliśmy z ciężką torbą 100 km autobusem, pociągiem i znów autobusem. Tato jest bardzo chorym człowiekiem, prócz dużego tętniaka ma bardzo chore płuca, zniszczoną wątrobę , ogólnie stan jest ciężki, po przejściu kilku kroków musi usiąść i odpocząć, bo nie może oddychać. Po przyjeździe byliśmy zdziwieni, że zamiast na oddział kierują nas do poradni. Po godzinie oczekiwania doktor powiedział,że mamy wracać do domu i skompletować dokumenty od różnych specjalistów, którzy dadzą zielone światło do operacji tętniaka. Mieliśmy przecież skierowanie do tego szpitala na konkretny dzień i godzinę! Nie mógł na oddziale zlecić dodatkowych badań?? Tylko powiedział dwa słowa i pogonił starszego, schorowanego człowieka z powrotem 100km. Mój tato całą drogę płakał. Nie znam kompetencji tego pana ale wiem, że brak empatii i szacunku dla chorego i jego rodziny, traktowanie pacjenta jak zło konieczne,jak kolejny odhaczony numerek, dyskwalifikuje tego pana jako człowieka, nie mówiąc o byciu lekarzem.

Uważam, że to świetny lekarz! Byłam na pierwszej wizycie w szpitalu na Długiej w Poznaniu u innego lekarza, który zapisał mnie do przyjęcia do szpitala. Byłam przerażona pierwsza operacją, pan dr przyszedł do mnie i przedstawił się i zapytał czy mam jakieś pytania odnośnie zabiegu. Po samej operacji przychodził kilka razy zobaczyć jak się czuję. co prawda na kontrolnych wizytach jest dość powściągliwy ale rozumiem ze ma mało czasu na każdego pacjenta a jest ich mnóstwo. Mimo wszystko jest bardzo kompetentnym, świetnym specjalistą. Polecam z czystym sumieniem!

Byłam u pana doktora kilkunastokrotnie i w szpitalu i w prywatnej klinice .Leczy moja mamę ktora zdiagnozowane ma krytyczne niedokrwienie konczyn dolnych/zagrozenie amputacją ,operowana 2lata temu przez Pana doktora ,pod jego opieką noga cały czas na swoim miejscu/,od niedawna rownież mnie/problem z żylakami / .Pan doktor rewelacja czy to wizyta NFZ czy prywatna zawsze bardzo konkretny ,kompetentny,przemiły .Serdecznie polecam warto!!!!

Byłam dziś lekarz poświęcił mi może z 3 minuty ,noga do amputacji w rejonie jak bardziej będzie boleć ,i wogule po co my tu przyszliśmy porażka

Fantastyczny lekarz,kompetentny miły czy na wizycie prywatnej czy w szpitalu w którym pracuje.Kontakt z Panem doktorem rewelacja sam dzwoni i informuje co jest .Na ile może pomóc to pomaga .Serdecznie polecam .