dr Wojciech Bućko

3,4
3,4
3,6
3,3

Chciałabym wszystkich ostrzec przed Doktorem Bućko, ponieważ jego błedna diagnoza mało nie kosztowała życia mojej babci. Mimo, że babcie przywieźli ze szpitala na ul. Lutyckiej do szpitala na ul. Długą karetką, dr Bućko nie wykonał żadnych badań (pomimo, że babcia ma grubą kartotekę odnośnie problemów z naczyniami krwionośnymi i cukrzycę) i tylko odesłał ją z powrotem. To skandal, że pacjenci zamiast otrzymywać pomoc lekarską są od razu skreśleni ze wzgledu na wiek. Jedynie dzięki determinacji mojej mamy, która skontaktowała się z prawdziwymi lekarzami z Zielonej Góry, zostały wykonane specjalistyczne badania ...

To skandal, że pacjenci zamiast otrzymywać pomoc lekarską są od razu skreśleni ze wzgledu na wiek. Jedynie dzięki determinacji mojej mamy, która skontaktowała się z prawdziwymi lekarzami z Zielonej Góry, zostały wykonane specjalistyczne badania i okazało się, że przyczyna bólu nóg wynikała z zatorowanej tętnicy brzusznej.
Doktor Bućko nie tylko nie wykonał swojej pracy właściwie, ale swoją ignorancją naraził życie starszej i cierpiącej osoby. Tacy lekarze nie powinni być dopuszczeni do wykonywania zawodu. Nie po to społeczeństwo płaci wysokie składki ubezpieczeniowe, żeby utrzymywać aż tak niekompetentne osoby.

Mój tato dostał skierowanie do szpitala na ul. Długą,na operację, której miał się podjąć szanowny pan doktor. Jechaliśmy z ciężką torbą 100 km autobusem, pociągiem i znów autobusem. Tato jest bardzo chorym człowiekiem, prócz dużego tętniaka ma bardzo chore płuca, zniszczoną wątrobę , ogólnie stan jest ciężki, po przejściu kilku kroków musi usiąść i odpocząć, bo nie może oddychać. Po przyjeździe byliśmy zdziwieni, że zamiast na oddział kierują nas do poradni. Po godzinie oczekiwania doktor powiedział,że mamy wracać do domu i skompletować dokumenty od różnych specjalistów, którzy dadzą zielone światło do operacji tętniaka. Mieliśmy przecież skierowanie do tego szpitala na konkretny dzień i godzinę! Nie mógł na oddziale zlecić dodatkowych badań?? Tylko powiedział dwa słowa i pogonił starszego, schorowanego człowieka z powrotem 100km. Mój tato całą drogę płakał. Nie znam kompetencji tego pana ale wiem, że brak empatii i szacunku dla chorego i jego rodziny, traktowanie pacjenta jak zło konieczne,jak kolejny odhaczony numerek, dyskwalifikuje tego pana jako człowieka, nie mówiąc o byciu lekarzem.

Uważam, że to świetny lekarz! Byłam na pierwszej wizycie w szpitalu na Długiej w Poznaniu u innego lekarza, który zapisał mnie do przyjęcia do szpitala. Byłam przerażona pierwsza operacją, pan dr przyszedł do mnie i przedstawił się i zapytał czy mam jakieś pytania odnośnie zabiegu. Po samej operacji przychodził kilka razy zobaczyć jak się czuję. co prawda na kontrolnych wizytach jest dość powściągliwy ale rozumiem ze ma mało czasu na każdego pacjenta a jest ich mnóstwo. Mimo wszystko jest bardzo kompetentnym, świetnym specjalistą. Polecam z czystym sumieniem!

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg ; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu ( zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej + miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

W czerwcu byłem z ojcem miażdżyca cukrzyca lewa noga groźba amputacji . Kontakt ok badanie ok zabieg ok udało się polecam.!!! Dzięki za szybkie załatwienie.!!!!

Odnoszę wyraźnie wrażenie, że Pan doktor w zależności od miejsca przyjmowania pacjenta odnosi się do niego w inny sposób. Prywatnie, w czasie wizyt(3 x) - miły, grzeczny, bardzo kompetentny, wszytsko nam długo i dokładnie tłumaczył. Spojrzał na ogólny stan zdrowia i inne schorzenia, w kontekście operacji. Widać profesjonalizm i doświadczenie. Natomiast, spotkanie w szpitalu to zupełnie inne wrażenie. Które wg. mnie wynika, przede wszystkim z warunków szpitalnych. Osób czekających na wizytę jest wielu, trudno każdemu poświecić bardzo dużo czasu. Wizyta była bardzo krótka, szybka, zwięzła i na temat. Widać, że ...

Natomiast, spotkanie w szpitalu to zupełnie inne wrażenie. Które wg. mnie wynika, przede wszystkim z warunków szpitalnych. Osób czekających na wizytę jest wielu, trudno każdemu poświecić bardzo dużo czasu. Wizyta była bardzo krótka, szybka, zwięzła i na temat. Widać, że Pan Doktor jest bardzo zajęty, spieszy się i czeka na niego wiele obowiązków i wielu pacjentów. Nie ma czasu na cierpliwe, długie i spokojne rozmowy. W szpitalu jest trudno dostępny, w trakcie leczenia, nie jest łatwo porozmawiać i zapytać o wyniki zabiegu, czy o przygotowania do niego. Tak jak pisała Pani, lecząca się w klinice prywatnej, o zaglądaniu częstym do pacjenta, w szpitalu - NFZ nie ma mowy. Dlatego też podkreślam, że wrażenia są różne, a wpływa na to wiele czynników.
Wdzięczna jestem za opiekę, operację i udane leczenie, które przyniosło ulgę i zdecydowaną poprawę zdrowia, a prowadzone przez Pana doktora.

Podczas dyżuru w klinice na ul. Długiej chciałem uzyskać informacje na temat zdrowia mojej mamy. Nie mieszkam w Poznaniu do szpitala mam 100km. Pan Doktor nie tylko nie wykazał chęci do rozmowy ze mną, poinformował mnie, że nie jest jego zadaniem informowanie o stanie pacjenta na oddziale. Zarzucił mi także, że widocznie "nie mam chęci" by dowiedzieć się o stan mamy bo "gdybym chciał to bym coś wiedział". Był nieuprzejmy, potraktował mnie z góry, chciał jak najszybciej się mnie pozbyć. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Widocznie rozmowy z pacjentami i rodziną pacjenta to dla niego zło konieczne.

Nie wiem jak inni ja polecam Pana Doktora.Jest to osoba kompetentna i profesjonalna.Bardzo miły uprzejmy podczas wizyty.Szczegółowo wyjaśnił co mi dolega i co trzeba zrobić i w jakim czasie a oczywiście decyzja należy do mnie.Super doktor

Specjalista chirurg naczyniowy dr med. Wojciech Bućko - serdeczny człowiek , rewelacyjny chirurg; jestem po dokonanym przez Niego zabiegu (zabieg operacyjny - PKD - operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej prawej+ miniflebectomia żylaków goleni ) ; rezultat zabiegu ( w jego trakcie atmosfera była wręcz towarzyska ) przeszedł moje oczekiwania. Dziękuję Panie Doktorze.

Dzisiaj o godzinie 11.00 tj.07-06-17, po 18-stu miesiacach czekania z racji braku terminu w szpitalu na Dlugiej , dostalem sie na wizyte. Nie wiedzialem kto bedzie mnie badal. Okazalo sie ze trafilem na dr. B---o. Od samego poczatku wizyty miałem odczucie ze przeszkadzała mu moja osoba. Niezbyt miły facet , zadufany w sobie gość. Gdy by kiedys sie okzało ze Pan doktor jest jedynym naczyniowcem w Polsce to wole wsadzic noge pod tramwaj niz iść do niego...Nie polece Pana DOKTORA nikomu i mam nadzieje juz nigdy go nie spotkac.