lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Dziękuję Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z łódzkiego

Pan Wojciech Hoffman jest wspaniałym człowiekiem nie tylko prywatnie ale także w szpitalu. Interesuje się każdym pacjentem , nie ma wybranych. Nie będę się rozpisywać bo wszystko, a nawet nie ma słów którymi można by opisać pracę Pama W. Hoffmana Wielki Szacunek. Ela

Kompetentny w 100%. Bezinteresowny, zawsze pomocny, wspaniały fachowiec nie wspominając o serdeczności i wysokiej kulturze osobistej. Jako w lekarzu jestem w Nim "zakochana". Jestem pracownikiem służby zdrowia i pracowałam i pracuję z różnymi lekarzami i różnymi fachowcami (również miłymi i dobrymi) ale dr Hoffmann to dr Hoffmann... brakuje słów by określić jego walory jako lekarza i człowieka. Dziękuję doktorze :) a państwu polecam tego fachowca.

Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Interesuje się każdym pacjentem. Leczenie u Pana Doktora to naprawdę przyjemność.Takich lekarzy nam brakuje.Jestem po endoprotezie biodra i czuję się świetnie dzięki Panu Doktorowi.

WSPANIAŁY LEKARZ, WSPANIAŁY CZŁOWIEK ŻADEN Z PACJENTÓW NIE JEST MU OBOJĘTNY

WSPANIAŁY LEKARZ, WSPANIAŁY CZŁOWIEK ŻADEN Z PACJENTÓW NIE JEST MU OBOJĘTNY

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Żnin"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz