lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Świeżo po artroskopi lekarz najwyższej klasy. Specjalista wie co robi i mówi.tylko stosować się do zaleceń. Jako człowiek rewelacja. Czapki z głów panie i panowie.

Od niedawna jestem pacjentką dr W. Hoffmanna.Dotarłam do niego z polecenia znajomych i rodziny.Stwierdzam ,że jest to lekarz z prawdziwego powołania. Cieszę się , że wreszcie trafiłam na takiego fachowca.

Od niedawna jestem pacjentką dr W. Hoffmanna.Dotarłam do niego
z polecenia znajomych i rodziny.Stwierdzam ,że jest to lekarz
z prawdziwego powołania. Cieszę się , że wreszcie trafiłam na takiego fachowca.

Super lekarz miałem torbiel pod kolanem musiałem się poddać operacji wyjaśnił mi ze jeśli zastosuję się do jego zaleceń to wszystko będzie dobrze i tak jest.

Bardzo prosze o podanie gdzie pan dr pracuje w jakim szpitalu (upadlam i potrzebuje pilnie dobrego specjalisty)Z gory dziekuje za informacje.

jestem swiezo po atroskopi w zninie u pana doktora.Wspaniala opieka.Polecam szpital

Fachowiec rzadko spotykanej klasy...współczesny Dr.Wilczur. Dzięki niemu nie słyszę płaczu mojej matki-po dokonanej przez niego operacji stawu biodrowego. Wdzięczny opiekun.Polecam.

Fachowiec rzadko spotykanej klasy...współczesny Dr.Wilczur.

Panie doktorze jestem bardzo wdzięczna - mogę chodzić w butach dzięki Panu

Panie doktorze jestem bardzo wdzięczna - mogę chodzić w butach dzięki Panu

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora. Pomógł mojej babci. Panie Doktorze z calego serca dziekujemy za okazane serce, zrozumienie oraz pomoc!

Miałam przyjemność być pod opieką pana doktora i publicznie i prywatnie. Pełna kompetencja. Wizyty prywatne to nie wyciąganie pieniędzy od pacjentów lecz leczenie a często bez zapłaty, bo pan doktor uważał że nic takiego nie zrobił. Godne naśladowania.

miałam okazję być pod opieką pana doktora leżąc w szpitalu mimo że nie byłam jego pacjentką i jedno wiem na pewno wspaniały człowiek i świetny lekarz!!!