lek. dent. Wojciech Krajewski

Bardzo dokładny w tym co robi. Od rejestratorek wiem, że szkoli się we Włoszech i w Niemczech. Ręka sprawna, materiały stomatologiczne z "górnej półki", ceny usług powyżej średniej ale nie najwyższe jak na Warszawę. Polecam dr Wojciecha Krajewskiego i Klinikę "TRIODENT".

Świetny dentysta, dokładny aż do przesady. Dwie godziny na fotelu troche męczące ale masz pewność, że wszystkie problemy są perfekcyjnie rozwiązane.Doktor w leczeniu używa materiałów "z górnej półki". To wszystko nie mało kosztuje ale warto."Triodent to świetna przychodnia, dobrze zorganizowana i zarządzana, świetni fachowcy.Gratuluję właścicielom przychodni i personelu.

Nareszcie ktoś podszedł do mojego uzębienia w profesjonalny sposób. Cieszę się,że trafiłem do tego lekarza. Leczy mnie od jakiegoś czasu według ustalonego planu leczenia. To niesamowite,że można w taki sposób podjeść do leczenia.Kompleksowo i starannie,dbając o szczegóły i problemy o których nikt z dentystów wcześniej nie spostrzegł,i wszyscy mówili że nie widzą problemu. Bardzo dobry profesjonalny specjalista. Polecam serdecznie.

Myślałam,że nie spotkam już stomatologa,który lubi to co robi i jest pasjonatem.Żądza wiedzy i nowych doświadczeń.Przeuroczy Doktor Krajewski taki jest.Zresztą wszyscy lekarze Trodentu są niesamowici i profesjonalni.To opinia nie tylko moja,ale tych znajomych,którym poleciłam klinikę.Gorąco polecam!!!

patrzy tylko na pieniądze, zarozumiały, duże mniemanie o sobie

patrzy tylko na pieniądze, zarozumiały, duże mniemanie o sobie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134