lek. dent. Wojciech Krajewski

Znam doktora Krajewskiego od wielu lat i dzięki niemu mam teraz korony na zębach zamiast swoich własnych. Jest to lekarz który nie leczy aby leczyć tylko leczy by zarobić jak najięcej kasy. A że pracuje wrenomowanej Klinice to tylko szkodzi wizerunkowi tego miejsca. Jeśli wybierzecie Klinikę TRIODENT to przestrzegam wszystkich przed wyborem doktora Krajewskiego. Stracicie tylko pieniądze, zdrowe zęby i nerwy czekając z powodu opóźnień bez żadnej informacji. A opóźnienia potrafią być nawet godzinne.

Bardzo polecam Doktora Krajewskiego. Jest to doskonały specjalista, który sprawił że uśmiech znów zagościł na mojej twarzy. Przez całe życie zmagałam się z problemem, jakim jest mikrodoncja. Byłam u wielu "pseudolekarzy", ale żaden nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pan Krajewski dokonał cudu. Razem z technikiem dobrał doskonałe licówki, które nie tylko sprawiły, że doskonale wyglądam, ale również poprawiły moje notowania na wielu spotkaniach biznesowych. Teraz nie wstydzę się uśmiechać!Chciałabym mu bardzo podziękować za to, iż podjął się wyzwania, jakim były moje zęby. Bardzo polecam tego lekarza i na pewno w przyszłości będę przychodzić do niego z całą moja rodziną.

Z tym co napisali o Panu Doktorz Wojciechu zdecydowanie się zdadzam.Umawiam się z nim np.w sobote i zawsze jest.Trio-Dent gdzie pracuje to dobrze zorganizowana placówka medyczna,stawiajaca sobie wysoko poprzeczkę.Przyjeżdżam do Pana Doktora z Zurichu,wiemże tam się szkolił.Szwajcarzy sa dobrymi inplantologami stomatologicznymi.Inplanty wykonane przez Pana Doktora Wojciecha są nawet lepsze niz rodzime szwajcarskie,ale koszt w Polsce o wiele przystępniejszy.Gorąco polecam.

NARESZCIE ZNALAZŁAM SWOJEGO DENTYSTĘ!!! Pan Doktor Wojciech Krajewski jest najlepszym stomatologiem jakiego mogłabym polecić wszystkim.Cierpliwy,grzeczny i rzeczowy.Miałam problem z zębami które kiedyś były leczone kanałowo przez innych lekarzy, ale niestety efekt tamtego leczenia był taki że spuchłam,a jeden z nich chciał mi usunąć zęba bo stwierdził że nic już się nie da zrobić.Doktor Krajewski uratował mi tego zęba i przeleczył pod mikroskopem wszystkie wymagające tego zęby.Minęło już pare lat a zęby nie są usunięte tylko prawidłowo wyleczone,a ja nimi bezpiecznie gryzę. Koszt był tego nie był mały , ale satysfakcja ...

NARESZCIE ZNALAZŁAM SWOJEGO DENTYSTĘ!!!
Pan Doktor Wojciech Krajewski jest najlepszym stomatologiem jakiego mogłabym polecić wszystkim.Cierpliwy,grzeczny i rzeczowy.Miałam problem z zębami które kiedyś były leczone kanałowo przez innych lekarzy, ale niestety efekt tamtego leczenia był taki że spuchłam,a jeden z nich chciał mi usunąć zęba bo stwierdził że nic już się nie da zrobić.Doktor Krajewski uratował mi tego zęba i przeleczył pod mikroskopem wszystkie wymagające tego zęby.Minęło już pare lat a zęby nie są usunięte tylko prawidłowo wyleczone,a ja nimi bezpiecznie gryzę. Koszt był tego nie był mały , ale satysfakcja pełna. Doktor dokładnie wytłumaczył przed leczeniem na czym ono bedzie polegać,i jaka jest przyczyna takiego stanu jaki miałam.
Teraz chodzimy do Pana doktora już całą rodziną, a mój mąż ma w końcu :) piękny uśmiech, Doktor to również świetny protetyk. Jednym słowem profesjonalista w każdym calu.
Pozdrawiamy go serdecznie.

Od dwóch lat mam stały kontakt z "Trio-Dentem",polecam tą przychodnię za profesjonalizm.Wizyta u stomatologa budziła u mnie i chyba u większości osób nie miłe wspomnienia.Wdzięk Doktora krajewskiego jego uśmiech,delikatność spowodował,iż korzystam nie tylko z zabiegów ale również z wizyt profilaktycznych,tzw.przeglądów.Mam swoje lata,auzębienie z którego jestem dumna.

Nienaganny w obyciu i w wygladzie.Ręce u Pana Doktora jak u pianisty,delikatne i sprawne.Świetnie usunął mi zęba,wykonał miary na protezkę.Jestem bardzo zadowolony.Ilekroc jestem w Polsce zawsze przychodzę na przeglad uzębienia i ekspresowo leczę ubytki.Polecam Przychodnię"TRIODENT'i Pana Doktora Krajewskiego.

Pan Doktor Wojciech,nie tylko świetny dentysta ale także szalenie uprzejmy miły,widać,że dobrze wychowany młody człowiek.Korzystałam sama z Pana Doktora usług,prayprowadziłam męża,a teraz chodzimy z naszym wnuczkiem.Wnuczek jest Panem Wojtkiem zachwycony.Nareszcie ma przeleczone zęby,ale dwa razy w roku chodzi na badania profilaktyczne.Polecam profesjonalną przychodnię,urządzoną z wielkim smakiem,profesjonalnych dentystów,szalenie miły personel i ceny"do przełknięcia"w porównaniu z innymi przychodniami do których mam zastrzeżenia.Gorąco pozdrawiamy Pana Panie Doktorze.