Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny internista

lekarz Ryszard Sudolski

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Od prawie 30 lat jesteśmy z mężem pod opieką Doktora Ryszarda Sudolskiego..Ciepły ,życzliwy . Umie słuchać. Nigdy przez te wszystkie lata nie okazał zniecierpliwienia.Wielka kultura osobista ,wspaniały lekarz i człowiek. Trafna diagnoza i poświęcony czas pacjentowi.Nie zmienił go czas. Takich lekarzy jest mało. Za całą pomoc,dobroć z serca dziękujemy. Jest Pan wspaniałym Lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Alina Bartkowiak

lekarz Grzegorz Mazur

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

lekarz Robert Steinbach

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Najlepszy lekarz rodzinny w Tomaszowie a może nawet w Polsce. Zamiast kończyć to ciągle przychodzą ludzie i każdego przyjmuje do 22 od rana. Uznanie dla Pana doktora.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Kwaśniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Lekarz o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczeniu, pozytywnie nastawiony do pacjenta, cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia dobrą diagnozę

lekarz Monika Szkudlińska-Jakubowska

NZOZ RODZINA Sp.z.o. o.
ulica Szklarska 1
88-100 Inowrocław

Cudowna pani Doktor zawsze pomocna i nigdy nie zostawi pacjenta bez diagnozy i leczenia dosłownie anioł a nie człowiek,miła, serdeczna,bardzo kulturalna i nigdy nie zdarzyło się że by ktoś odszedł z kwitkiem

lekarz Wiesław Ciszak

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ Poradnia Stomatologiczna "DENT-CZECH"
os. Lecha 120
61-298 Poznań

GENIALNY LEKARZ!!POLECAM GO WSZYSTKIM,KTÓRZY CENIĄ PROFESJONALIZM. Aktualnie nie mogę się z nim skontaktować,ponieważ choruje i prawdopodobnie jest w szpitalu.UWAGA!!!PILNIE SZUKAM KONTAKTU Z JEGO CÓRKĄ,KTÓRA TEŻ JEST LEKARKĄ. CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC W JEJ ODNALEZIENIU?? Proszę o kontakt z wiadomością:bona01-77@tlen.pl

lekarz Zbigniew Jurek

Lekarz rodzinny, RTG

Tuchów

Lekarz godny polecenia, bardzo rzetelny, w razie potrzeby wszystko tłumaczy, cierpliwie odowiada na pytania, zleca potrzebne badania, miły, uprzejmy.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Anna Sałacka

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin

Leczymy się u pani doktor od wielu lat, to jest od chwili powstania Przychodni Rodzinnej na ul.Podgórnej.Profesjonalistka o świetnej pamięci.Pamięta o przypadłościach swoich pacjentów i stawia rzeczowe, kompetentne diagnozy. Solidna i uczynna.Szanujemy i podziwiamy naszą Rodzinną Panią Doktor. KD
Opinia dodana przez: Kamila

dr Gabriela Wajda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wajda Gabriela
Wyszyńskiego 30
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobre podejście do pacjenta, czasami też się denerwuje ale na tyle osób przyjętych to każdy" legalnie" może mieć zły humor, dobrze doradzi, przeprowadzi wywiad i jak Pani Wajda uzna ,że należy poszerzyć badanie, kieruje na dodatkowe przeprowadzenie wyników i i umiejętnie dobierze leki. Personel pomocniczy (pielęgniarki) też miłe i fachowe w wykonywaniu swoich zadań.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Alicja Bielak

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.
Opinia dodana przez: alicja

Elżbieta Rosińska-Śledź

Gdynia

Super podejście do pacjenta. Wspaniała Pani Doktor. Każdemu udzieli pomocy. Mam do Pani Doktor 100%zaufanie. Polecam.Pacjentka Zosia.

lekarz Lidia Łuciów

Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 58
Rumia

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Uratowała mi życie. Ona jedna postawiła trafną diagnozę oraz skierowała na odpowiednie badania specjalistyczne, dzięki czemu na leczenie nie było za późno. Bylem wcześniej u innych, nic nie stwierdzali, dawali mi do zrozumienia ze jestem przeczulony. Jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Alfred

lekarz Danuta Juszczak

PRZYCHODNIA
Rokicińska 125
95-020 Andrespol

Dobry lekarz, jak dotąd nie mam w stosunku niej zastrzeżeń.
Bardzo udana wizyta, profesjonalizm, możliwość wykonania USG na miejscu, przyjemna atmosfera. Polecam tego lekarza.

lekarz Bożena Bąchór

MEDBUK
Bukowno

Potwierdzam poprzednie wpisy. Lepiej nie powiem gdzie przyjmuje bo jeszcze więcej się ludzi zleci, a kolejki jak cholera. Cóż, chcesz się dobrze wyleczyć, to stój, jak i ja stoję. Na szczęście w przychodni bywam raz na 1-2 lata, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było do niej ludzi. Lekarz na prawdę w porządku!

lekarz Jan Kader

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.

lekarz Andrzej Zakrzewski

ZOZ MSWiA
76-200 Słupsk

Polecam -dobry lekarz zawsze uprzejmy i głęboko analizujący potrzeby chorego.

Małgorzata Kaczmarek

Laryngolog, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

lekarz Monika Zalewska

Łuków

bardzo kompetentna lekarka. budzi zaufanie. stawia trafne diagnozy.