Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

lekarz Ewa Śledziowska

355
32-003 Podłęże

Bardzo kompetentna Pani doktor, zawsze stawiała trafne diagnozy i proponowała skuteczne leczenie, nawet w przypadku rzadkich i skomplikowanych chorób, bo z taką sytuacją w naszym przypadku mieliśmy do czynienia. W czasie wizyt domowych poświęcała nam zawsze tyle czasu, ile było trzeba, nie patrząc na zegarek. Zawsze ze zrozumieniem słuchała o naszych problemach, mieliśmy też z nią bezproblemowy kontakt w sytuacjach kryzysowych. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Żony.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Leszek Wocial

Lekarz rodzinny, Radiolog

Wileńska 29a (wejście od strony Balkonowej)
19-300 Ełk

super lekarz ! zawsze pomocny , miły, uprzejmy, poświęca dużo czasu , podchodzi indywidualnie do każdego pacjęta
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Krystyna Sztajkowska-Leszczyńska

Letnicka 3
80-536 Gdańsk

Bardzo uprzejma Pani, od razu wiedziała jaki jest problem i zaleciła odpowiednie leczenie. Zdecydowanie polecam

dr Bożena Dębska

Alergolog, Pediatra

Czołowa 40 S
Warszawa

Moje miesięczne dziecko miało temperaturę ok. 39 st. C . Pojechaliśmy do szpitala. Tam po zbadaniu stwierdzili, że nic poważnego córeczce nie dolega i odesłali do rejonu. Umówiłam wtedy wizytę u Pani Doktor Bożeny Dębskiej. Po zebraniu dokładnego wywiadu i zbadaniu dziecka, zostaliśmy wysłani do domu, aby pobrać próbkę moczu do badania ( w szpitalu jest z tym zwykle problem u małych dzieci) i ze skierowaniem - do szpitala na ...
Opinia dodana przez: roma

lekarz Maria Meyze-Bar

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Zgadzam się w peni z ostatnią z opinii - również w mojej ocenie Pani doktor była na samym początku bardzo mila... do momentu aż nie pojawily się problemy - w naszym wypadku kilka infekcji pod rząd . To jedyny lekarz ,od którego wyszam bez jakiejkolwiek recepty i zaordynowania leczenia z dzieckiem od kilku - kulkunastu dni chorym, wymiotującym, z ostra infekcją dróg oddechowych co uważam za skandal. . Pani doktor ...

lekarz Bogumiła Pezacka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Medycyny Rodzinnej "PULS"
Kościuszki 18a
62-100 Wągrowiec

Brak kompetencji i szkoleń w najnowszej medycynie. Opieszałość i brak reakcji na sygnał alarmujacy.Brak zaufania do rodzica .Ignorancją zawodową.
Opinia dodana przez: ala

lekarz Katarzyna Kralkowska-Sowa

USAMED
Zakładowa 86 lok 10
92-402 Łódź

Byłam z 1,5 rocznym synkiem u pani doktor stwierdziła że złapał jakiegoś wirusa i kazała wrócić jeśli temp po 3 dniach będzie nadal się utrzymywać, poszliśmy z dzieckiem do pediatry bo pani doktor jest lekarzem rodzinnym, okazało się że syna ma zapalnie ucha, a pani doktor niestety na wizycie nie zbadała mu uszu Gdyby dziecko było dokładnie zbadane odrazu mogłoby być leczone i nie musiało tyle cierpieć :-(

lekarz Halina Wierzbicka-Gruda

FARM-MED NZOZ
Łódzka 37
95-020 Justynów

Pani Wierzbicka leczy mnie i całą rodzinę od ponad 20 lat. Nigdy nie było problemu. Można do niej dzwonić o każdej porze i udzieli rady. I z tego co zauważyłam osobiście, dzieci, nawet jak jest duża kolejka, wchodzą bez kolejki. Dla wszystkich "znawców medycyny" chcę przypomnieć, że lekarz to nie Bóg, tylko człowiek.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Zbigniew Dusza

EN-MED Ryszard Niedzielski Gabinety Stomatologiczne w Kozuchowie
Obywatelska 5
67-120 Kożuchów

od 13 lat jest lekarzem rodzinnym naszej rodziny,zawsze wytłumaczy co się dzieje,jak wracam od specjalisty nigdy nie komentuje sposobu leczenia innych,tylko jeżeli nie ma poprawy proponuje swoje leczenie i z reguły niepotrzebnie traciłam czas w kolejkach u specjalistów bo w nowej przychodni doktora czeka się najwyżej 5 minut,chyba że przyjdę "z marszu"to troche dłużej

Jerzy Makowski

Zdrowa Rodzina
Mielczrskiego
Włodawa

Lekarz sumiennie wykonuje swój zawód, zanim powie zawsze przemysli, doradzi I odpowiednio dobierze leki. 18lat jest moim lekarzem i jestem barzo zadowolona polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Ryszard Janulewicz

Głowackiego 20 lok. 2
58-100 Świdnica

Konkretny, zawsze trafna diagnoza, nie wypisuje od razu antybiotyku. Odwiedziłam wielu specjalistów w Świdnicy i w mojej opinii jest w czołówce. Ma podejście do dzieci, a to też ważne. Potrafi się idealnie dopasować do sytuacji w trakcie badania, z wyczuciem, nic na siłę. Nie każe na siłę dziecka rozbierać do naga jak niektórzy lekarze w tym mieście mają zwyczaj. Stara się oszczędzić dziecku płaczu w trakcie badania, co bardzo mi ...
Opinia dodana przez: seqoya

lekarz Joanna Wójcik

ulica Kukuczki 18/47
42-200 Częstochowa

Wyjątkowa osoba i wyjątkowy lekarz, którego w dzisiejszych czasach ze świecą szukać. Wyjątkowe podejście do dzieci małych i dużych. Uspokoi i odpowie na pytania nawet dla najbardziej zatroskanych Rodziców, Mój Tata nawet w wieku 60 lat chodził do Pani Doktor, bo czuł, ze jest w dobrych rękach. Po każdym antybiotyku prosi o wizytę kontrolną i wykonanie badań. Cała 4 moich dzieci chodzi do Pani Doktor plus Tata, czyli Dziadek😉Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mama 4 dzieci

lek. med. Beata Kaliniak

PRZYCHODNIA RODZINNA KALINKA
UL.K. KAZNOWSKIEGO 5 LOK. 6U
25-636 Kielce

Polecam Pania doktor z całego serca. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jest kompetentna i ma super podejście do małego pacjenta (syn bardzo lubi wizyty u Pani doktor). Zawsze dokładnie go zbada, w razie potrzeby zleci badania, nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Nigdy nie odmawia pomocy, mimo że ma dużo pacjentów (tak jak zdarzyło się nam w innej przychodni). Szczerze polecam.

lek. med. Wahid Farmali

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały pediatra! moja córka uwielbia chodzić do Pana dr. Jest normalnym człowiekiem ,pełnym ciepła i dobroci do swoich podopiecznych,zawsze możemy z mężem liczyć na konkretną i fachową pomoc i córeczka oczywiście!Chodzimy do tego lekarza od 3 lat i zawsze trafnie była postwiona diagnoza... wielki pozytyw! Dziękujemy:) Oby więcej było takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Maria Macioszczyk

Endokrynolog, Lekarz rodzinny

Sikorskiego 27
07-200 Wyszków

Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. Miła przesympatyczna znająca się na tym co robi. Potrafi wszystko wytłumaczyć.
Opinia dodana przez: Laura

lekarz Renata Gabis-Kramarz

Solskiego Ludwika 12/47
85-125 Bydgoszcz

bardzo fajny lekarz ,mila atmosfera na luzie pelen profesjonalizm, super podejście do pacjenta pozdrawiam
Opinia dodana przez: darek

lekarz Marek Winiarski

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

NZOZ Winmed
Boczna 2
82-200 Malbork

Chciałabym bardzo podziękować dr Markowi Winiarskie mu za profesjonalne podejście do pacjenta dzięki dr wykryto migotanie przedsionków serca był 1 lekarzem który wykrył chorobę Jako lekarz jest bardzo nastawiony z empatia do pacjenta wyslucha nie ma chyba nigdzie takich lekarzy jak właśnie w Mederi Bardzo dziękujemy Nadmieniam ze leczymy sie długo i nigdzie byśmy nie przesli PAN dr Marek Winiarski zasługuje na największą. Pochwałę. Sz B
Opinia dodana przez: Barbarzyństwa

lekarz Magdalena Ozga

Przychodnia Centrum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Mickiewicza 26
26-670 Pionki

Pani Dr.Ozga jest najlepszą Panią doktor na świecie :) , nie znam lekarza, który zawsze ma czas dla pacjenta i świetnie leczy . Polecę Ją każdemu :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zdzisław Kozak

Jarosław

Bardzo dobry lekarz polecam go małym dzieciom

lekarz Urszula Kabzińska

97-340 Rozprza

osoba miła,dobre podejscie do pacjenta, ale cóż z tego jak za każdym razem odsyła mnie do najdroższej apteki w Rozprzy, coś chyba jest nie tak, nie raz przepłacilam za leki i to sporo z tego co wiem juz troche osób zwrócilo na to uwage