Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny

dr Dorota Tomasiak

Nowogard

To lekarz na którego możesz zawsze liczyć. Zawsze, bo nawet po godzinach pracy. Dokładna ,rzetelna , uczciwa i serdeczna .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Emilia Majkut

ESKULAP
ul.Lwowska
22-100 Chełm

PANI DOKTOR JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ Z JAKA MIAŁAM DO CZYNIENIA. JEST KOMPETENTNA , WYROZUMIAŁA , UPRZEJMA I PEŁNA EMPATII.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jacek Badzian

SP ZOZ Nieporęt
Nieporęt

Aby byli tylko tacy lekarze jak dr.Jacek Badzian to nie mielibyśmy na co narzekać ;-) Wspaniałe podejście do pacjenta i nikomu nie odmówi.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Agnieszka Laskowska

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Znakomita doktor b kompetentna, konkretną i interesującą się swoimi pacjentami. Bardzo gorąco polecam panią doktor!!! Maria Zarzycka
Opinia dodana przez: Maria

dr Agnieszka Boblewska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne "SOPMED" Sp. z o.o.
81-756 Sopot

Wspaniała lekarka, poświęcajaca czas pacjentowi. Zawsze stara się doradzić i wysłuchuje pacjenta. Bardzo dobra lekarka.
Opinia dodana przez: Julia

Anna Janus-Łuczycka

Centrum Medicover KEN
Warszawa

Pani Doktor, uratowała mi życie swoją wiedzą i kompetencjami. Skierowała mnie na badania trafiając w 10. Dzięki czemu teraz żyję. Dziękuję
Opinia dodana przez: H.J

lekarz Zdzisław Goliński

Poradnia Terapia M. Kiełkiewicz -Spółka jawna
plac Korczaka 4/20
63-910 Miejska Górka

jest to po prostu lekarz dla ludzi: otwarty, zawsze pomocny a do tego przyjmuje z uśmiechem na twarzy:)

lekarz Andrzej Rudziński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Piaskowa 4
62-041 Puszczykowo

Miałem nagły przypadek. zostałem z dzieckiem załatwiony profesjonalnie i z ulicy. Polecam.

lekarz Izabela Pajerska

34-400 Nowy Targ

Najlepszy lekarz na świecie pod każdym względem! Bardzo dobry specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Życzę każdej osobie leczyć się u takiego lekarza rodzinnego jak pani dr!
Opinia dodana przez: pacjentt

Piotr Buława

Kamienica Szlachecka

naprawdę świetny doktor.samo podejście do problemu pacjenta rewelacyjne.

dr Magdalena Borkowska

zoz
87-890 Lubraniec

Moim zdaniem najlepszy pediatra, napewno z powołania. Bardzo delikatna dla dzieci, bez problemu kieruje do specjalisty, czy na badania, zawsze miła i pełna empatii, udziela także konsultacji telefonicznych, zawsze znajdzie czas dla "małego pacjenta", nawet w przypadku długiej kolejki w przychodni. Jedyny minus, dostać się na wizytę do niej = konieczność koczowania od 5 rano pod Ośrodkiem zdrowia, w celu rejestracji, po prostu wszyscy chcą leczyć się u niej (jest ...

lekarz Agnieszka Ossowska-Piskorska

SUNMED
Pelplińska 139
85-794 Bydgoszcz

Bardzo rzetelne badanie, uważne słuchanie pacjenta, niezwykła uprzejmość, świetny kontakt z dziećmi, jestem pod dużym wrażeniem

dr Ewa Wozniak

47-400 Racibórz

Jest dobrym lekarzem, nawet potrafi poświęcić swój czas, tylko jest jedna wada, bardzo dużo chodzi pacjentów do tej wspaniałej pani doktór. Z poważaniem pacjentka

Grażyna Pawlak

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Narutowicza 3
Chorzów

Pani Pawlak jest wspaniałym lekarzem i uroczą osobą. Bardzo cenię dr Pawlak za to, że zawsze cierpliwie wysłucha, a przy tym jest zaangażowana, empatyczna, życzliwa i kompetentna. Serdecznie mogę polecić dr Pawlak jako lekarza. Zawsze lubię wracać do Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Iga

Danuta Nikiel-Czekała

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Tylko takich lekarzy na swojej drodze życia - Każdemu życzę. Uczynna, kompetentna, wrażliwa, serdeczna osoba. Wykraczająca poza swoje obowiązki - co niestety to już ginący odruch ludzki. Nigdy się na niej nie zawiodłem - solidność w każdym calu = PROFESJA!!!
Opinia dodana przez: lech

lekarz Agnieszka Krawczyk-Kubisiak

Przychodnia.
Skalmierzycka 1
62-800 Kalisz

Najbardziej sympatyczna lekarka jaką spotkałem dotychczas. Bardzo angażuje się w rozwiązywaniu każdego zgłaszanego problemu. Pacjenci ją uwielbiają.
Opinia dodana przez: paand

dr Ewa Machuderska-Czerwik

OPTIMA
działkowiczów 20
42-240

Bardzo dobry lekarz wsłuchuje się w to co mówi pacjent .Bardzo życzliwa i troskliwa .Polecam jej gabinet

lekarz Jolanta Laudańska-Łukowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

Korzystam z usług Pani doktor jako lekarza rodzinnego od ponad 25 lat. Cenię za to, że jeśli trzeba, bez problemu wystawia skierowania na badania oraz do specjalistów, z drugiej strony stara się leczyć infekcje nie wykorzystując antybiotyki, chyba że są niezbędne. Na razie nie zawiodłem się.

dr Łukasz Pluta

Centrum Lekarskie "ALFA"
ul. Grażyny 9
Bielsko-Biała

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, ma podejście do dzieci. Zawsze o niego pytam jeśli nie mogę dostać się do dr Ząbka. Konkretny, uprzejmy, ma dobre podejście do dzieciaczków zarówno tych maleńkich, jak i tych dużych :) Wysłuchuje do końca, poradzi, nie "wygania" z gabinetu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Mieczysław Kuzicki

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor
Opinia dodana przez: Stanisław Kornas