Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk chirurg-stomatolog

dr Wioletta Kwiecińska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent. Anna D.

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Polecam. Zmieniła moje nastawienie do stomatologów. Mozna usnąć na fotelu. Sympatyczna i dokładna. Niestety ciężko o wizytę, bo ciagle sie dokształca.
Opinia dodana przez: Justin

Barbara Marczewska

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Koszt jaki podałam jest to kwota całego leczenia kanałowego zęba. P. Dr w każdej chwili udziela pomocy jak mało który lekarz potrafi pomów bez względu na to czy ma coś zaplanowane i nie zasłania się wymówkami że w weekendy przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione. Jest bardzo wyrozumiała, dobrze doradzi. Polecam gorąco.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lek. stom. Tomasz Pawłaszek

Gabinet Stomatologiczny
ul. Lipowiecka 3/1
Płaza

Lekarz z powołania,świetny fachowiec.Wiedza i sympatyczna osobowość Pana Tomasza sprawia ,że wizyta w jego gabinecie nie jest stresująca.Również asystentki zasługują na 6-stkę są kompetentne i miłe.
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

Anna Modrzewska-Kiełek

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lek. stom. Przemysław Warszawa

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Denis

ARCUSMED
42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magdalena

Hanna Głazek

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Jarosław Wałęga

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)
Opinia dodana przez: Anita

Zdzisław Maleńczyk

Protetyk, Ortodonta

Vita-Dent Centrum Stomatologii
Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

lek. dent. Ewa Gusiew

Poradnia Stomatologiczna "STOMAX"
Cicha 2 lok. 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza dentystka jaką znam, dlatego chodzę do niej już od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Plomby się trzymają, wyglądają estetycznie, Pani dr tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i miła. Polecam

dr Włodzimierz Kwieciński

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R

lek. dent. Maciej Kurzawa

Maciej Kurzawa
Ogrodowa 5
Lisków

Zdecydowanie Polecam. W moim przypadku bardzo długi i skomplikowany proces, implanty, podniesienie dna zatoki, usunięcie zęba, licówki. Pan doktor ma anielską cierpliwość wszystko co robi (cały proces leczenia) bardzo dokładnie objaśnia. Cały proces leczenia bez najmniejszych komplikacji i minimalną ilością bólu,
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Radosław Siwiec

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

Zostałam przyjęta na cito - poza kolejnością - z powodu bólu zęba. Nigdy nie spodziewałam się, że z własnej i nieprzymuszonej woli zostanę u Pana Doktora dłużej , niż na jedną wizytę. Wyleczyłam wszystko bez bólu, a z wizyty na wizytę przychodziłam z mniejszym stresem i paniką. Bardzo dziękuję za cierpliwość i profesjonalizm. Gorąco polecam !
Opinia dodana przez: Grażyna Nowotna