Lekarze stomatolog ortodonta

Jacek Zboch

adres nieaktualny
Kościuszki 26a lok. 3
59-300 Lubin

doktor Zboch bardzo profesionalnie podszedł do leczenia jasno wytłumaczył mi co możemy osiagnać a czego nie się nie uda (bez zabiegu operacyjnego).jestem już ponad 1,5 roku po leczeniu.w moim odczuciu efekt doskonały jestem pod stałą kontrolą doktora mimo że mieszkam już od 16 m-cy w Niemczech.bardzo szanuje i polecam doktora .jest konkretny rzeczowy jednym słowem profesionalista

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

lek. dent. Lidia Skowronek

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Pani Lidia Skowronek to bardzo uprzejma i solidna w swej profesji lekarz stomatolog, których niewiele można spotkać w innych gabinetach stomatologicznych w Przemyślu. Za swoją rzetelną i fachową pracę oraz za reprezentowaną kulturę osobistą w kontaktach z pacjentami w pełni zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Przy okazji zachęcam wszystkich będących w potrzebie do kompleksowego leczenia swojego uzębienia u Pani Dr Skowronek. Edmund Hałasik.

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Stomatolog

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Joanna Szajnar

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3
30-611 Kraków

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na panią doktor. Podczas wizyty konsultacyjnej zostałem zapoznany z planem leczenia i kosztami. Po założeniu aparatu pouczono mnie na temat diety i higieny oraz jakie ewentualnie dolegliwości mogą się pojawić. Podczas wizyt doktor lub asystentka informuje co zostało zrobione, a co jeszcze należy wykonać.Gdy wystąpiła jakaś awaria aparatu wystarczyło ,że zadzwoniłem i ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Wanda Drejer-Nosalik

gabinet ortodontyczny
ul. Ks. Skorupki 10 lok 1
16-300 Augustów

Polecam tę Panią. Leczyła mnie i mego brata ponad 2lata i efekty są rewelacyjne. Mieliśmy dość skomplikowane wady zgryzu i krzywe zęby. Teraz wszystko jest w porządku. Pani Wanda wszystko powie i wytłumaczy. Zna się na ortodoncji jak mało kto. Bierze udział w wielu międzynarodowych szkoleniach z zakresu leczenia ortodontycznego w kraju i zagranicą. Stosuje najnowsze metody leczenia. Polecam. Warto się u niej leczyć.

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

Andrzej Drelich

Młodzieżowa 6 lok. 20
22-400 Zamość

Bardzo dobry ortodonat. Najlepszy w Zamościu. Polecam bardzo. Miałam bardzo dużą wadę zgryzu nik w Zamościu nie podją się mojego leczenia bo niewiedzieli co z tym zrobić. Poszłam do niego i on nie widziała problemu w tym jak to wyleczyć,odrazu podją się leczenia. Chodze do niego już ponad rok i efekty są niesamowite. Polecam

Barbara Jacyna

al. Niepodległości 2
88-300 Mogilno

Polecam.Jedyny problem to umowienie się na wizytę okres oczekiwania około miesiaca nie zawsze odbierane sa telefony,stomatolog bez zarzutów :)

Agnieszka Ferdynus

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Wszystko dobrze. Cała wizyta odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze (a tak się bałem przed wizytą). Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu wyjasniając co w danej chwili robi. Do tego wszystkiego cały zabieg mogłem ogładać na monitorze. Nowoczesny gabinet z super stomatologiem. Niezdecydowanym polecam wizyty u tej pani.

lek. dent. Joanna Kalita

Ul. Ogrodowa 8/3
Janów Lubelski

Bardzo dobra specjalistka, stale się dokształca. Mam szybkie postępy w korekcie aparatem stąd osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko na bieżąco tłumaczy. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor !

Andrzej Wędziński

Grochowska 200/93
Warszawa

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.
Opinia dodana przez: Guliwer

lek. stom. Paweł Kudlik

Gabinet Ortodontyczny
Przedbronie
32-410 Dobczyce

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem ogromnie zadowolona z efektów leczenia w gabinecie. Myślałam, że w wieku 30 lat już nic nie da się z robić z wadą zgryzu, którą mam od dzieciństwa. Efekt przerósł moje oczekiwania.
Opinia dodana przez: Julia

Jolanta Czech

NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL
Opaczewska 43/18
02-201 Warszawa

Super lekarka. Przyjmuje na ulicy Drawskiej blisko Opaczewskiej na Szczesliwicach przy parku

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22
00-877 Warszawa

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Anna Zalewska

św. Benedykta 10
30-536 Kraków

Takich lekarzy jak Dr Anna Zalewska nie spotyka sie czesto! Specjalistka w swoim fachu a przed wszystkim wspanialy i bezinteresowny czlowiek! Bardzo dziekuje za pomoc !
Opinia dodana przez: Magdalena

Elżbieta Duziak

ulica Rynek 6
09-500 Gostynin

Bardzo dobry ortodonta,super osoba i lekarz w jednym.Serdecznie pozdrawiam panią doktor z Gostynina.Pani Katarzyna ...

lek. dent. Urszula Glajcar-Gałaszek

ulica Grażyny 2
43-450 Ustroń

W swoim dość długim już życiu korzystałem z usług wielu stomatolgów w róznych częściach kraju.Nie mam żadnych wątpliwości co do tego,że w rankingu tych stomatologów Pani dr Urszula Gałaszek jest na poerwszym miejscu.Przyjazny pcjentowi ,nowoczesny gabinet.Nawet skomplikowne operacje przebiegają bezboleśnie i bezstresowo .Jakoś wykonanych usług bardzo dobra.Takiego dentystę polecam kazdemu.Eugeniusz K.wdzięczny pacjent