Lekarze pediatra pulmonolog

lekarz Bogusława Szywalska-Zduńczyk

32-091 Sieborowice

Naszym dzieciom i innym niestety- już nie pomoże, a to wielka szkoda, Pani doktor była przez nasze dziciństwo w latach 1995-2018 najlepszym lekarzem, doradcą, powiernikiem, była wspaniałym lekarzem pediatrą, już takich nie ma....Cześć JEJ PAMIĘCI !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Figiela-Pieniążek

ulica Lwowska 24
37-200 Przeworsk

Pani Anna Pieniążek wybitnie prowadzi moje leczenie. Jest bardzo kompetentna i jest kompletnym lekarzem, ma trafne stwierdzenia i wie jak kierować pacjenta. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Ewa Jarząbska

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Małgorzata Radkowska

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

lekarz Beata Błaszak

Pediatra, Pulmonolog

Gabinet Beata Błaszak
Winiarska 2
60-654 Poznań

Do Pani Doktor chodzi dwoje moich dzieci 8lat i 3latka. Oboje od urodzenia. Polecam lekarza z czystym sumieniem. Zawsze pomaga (nawet weekendy-telefonicznie), trafione leki odpowiednio do choroby, uprzejma, swietne podejście do dzieci, usmiechnieta. Idealny lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

lekarz Iwona Flak

Medycyna Rodzinna
Naftowa 69b/2
41-200 Sosnowiec

REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECKA - TO PRZECIEŻ DZIECKO JEST PACJENTEM :) JAK TYLKO MOŻNA STOSUJE INNE METODY (BAŃKI, INHALACJE SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, LECZENIE KLIMATYCZNE ITD)A NIE ANTYBIOTYKI - TO JUŻ OSTATECZNOŚĆ. ZAWSZE MA OGLĄD OGÓLNY NA CHOROBĘ DZIECKA - NIE SZUKA PRZYCZYNY W TYM CO BYŁO 2 DNI TEMU JEŚLI DZIECKO PRZEWLEKLE CHORUJE. ZAWSZE DOKŁADNIE OPISUJE METODYKĘ LECZENIA, PO CO, ILE, I DLACZEGO TAK. NIE ZDARZYŁO MI SIĘ WYJŚĆ Z GABINETU ...

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

lekarz Bożena Guzowska

Centrum Terapii i Psychoedukacji Przychodnia Specjalistyczna w Kluczborku
Wolności 6
46-203 Kluczbork

Bardzo polecam Panią doktor. Kilka lat temu leczyła mojego tatę, chorującego na POCHP. Jest to choroba nieodwracalna i postępująca, możliwe jest jedynie łagodzenie jej objawów i spowolnienie rozwoju, pomimo tego leki przepisywane Tacie przez panią doktor pozwoliły mu na w miarę normalne funkcjonowanie, bez zbytnich duszności. Ważne było to, iż lekarz nie unikała zlecania koniecznych badań, jak spirometria czy RTG klatki piersiowej, aby skutecznie monitorować stan pacjenta i skuteczność leczenia. ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Bozenna Ryll

Pediatra, Pulmonolog

Mazowieckie Centrum Alergologiczno-Laryngologiczno-Audiologiczne
Sienna 60
00-825 Warszawa

Super lekarz, idealnie prowadzi mojego syna, pod względem alergii i pulmonologii, poświęcam nam tyle czasu ile jest potrzeba, nie ma problemu jeśli coś dzieje, to przyjmuje od zaraz
Opinia dodana przez: Anna
Rewelacyjne podejście i nastawienie do pacjenta. Fachowość i kompetencje, ale przy tym słucha uważnie pacjenta i nie podchodzi sztampowo, tylko przejmuje się pacjentem i szuka rozwiązań. Oby nie dała się rutynie i nie zatraciła swoich kwalifikacji. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

lekarz Krystyna Siudyka-Szubert

Przychodnia
Konstytucji 58a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Czy ktos ma kontakt do Pani doktor? Czy przyjmuje prywatnie? W przychodni nie odbieraja... Bardzo mi zalezy na wizycie z niemowleciem
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Łucja Przybyła-Majka

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Simed"
pl. Wolności 5
43-502 Czechowice-Dziedzice

Pani doktor Łucja Przybyła Majka to lekarz na medal

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!
Opinia dodana przez: Rad Klos

dr n. med. Hanna Dmeńska

Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim jako człowieka. Bardzo dokładnywywiad oraz wszystkie badania przed zaproponowaniem leczenia. O profesjonalizmie w swoim fachu świadczy brak ciężkich infekcji u dziecka od momentu wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ryszard Makosiej

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Leczy moje dzieci wspaniały specjalista,jest chyba jedynym który wysłuchuje śród-miąszowe-zapalenie płuc.

lekarz Danuta Macierzyńska

Alergolog, Pediatra

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Pani doktor leczyła mojego syna prawie 10 lat z doskonałym skutkiem. Posiada intuicję w doborze terapii, trochę szorstka dla rodziców, delikatna dla dzieci.
Opinia dodana przez: anna k.

lekarz Dobromira Kancler

20 stycznia 18
92-500 Pabianice

super lekarz.dzięki tej P.doktor mój syn wielu chorobach wyszedł szybko na prostą.A lekarze rodzinni wiecznie szprycowali antybiotykami zero podstawowych badań.poprostu polecam warto w tej chwili prowadzi p.doktor moich 2synów.pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Magdalena