Lekarze

- 120265

lek. dent. Renata Szpringer

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Jedna z niewielu olkuskich lakarzy dostępna 'zawsze' i dopasowująca sie do pacjenta. Zawsze wesoła i usmiechnięta a to u stomatologa sie liczy ( kto z nas lubi wizyty u stomatologa)ja dzięki pani doktor je polubiłem. Polecam wszystkim swoim znajomym i nigdy nie usłyszałem,żeby ktos nie był zadowolony z wizyty

lek. dent. Iwona Antoniak

Walecznych 4 lok. 130
20-127 Lublin

Mężczyzna w średnim wieku taki jak ja w zyciu spotkał wielu stomatologów i wydawałoby się ,że nic i nikt nie zrobi juz większego wrażenia. Myliłem się. Najlepsza dentystka moim zdaniem w Lublinie. Dokładna, precyzyjna i miła. Świetny kontakt podczas wizyt i przede wszystkim fachowość. Nie cierpię gabinetów dentystycznych ale wizyty u tej miłej pani polubiłem. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Małgorzata Baniak

Sienkiewicza 12a
32-020 Wieliczka

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

Anna Bartoszek

3 Maja 93
23-400 Biłgoraj

polecam jak najbardziej!!! mieszkanka BIŁGORAJA

Andrzej Bednarczyk

Traugutta 21c
06-100 Pułtusk

Lekarz godny polecenia. Leczę się u Pana doktora od 25 lat i jestem bardzo zadowolona. Dobry fachowiec. Sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Barbara Bednarczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Najlepszy lekarz stomatolog do jakiego chodziłam, polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm.

lek. dent. Angela Berdel-Jarmuszczak

Ortodonta, Stomatolog

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

lekarz Paweł Węgrzyński

Wizyty domowe

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Uratował mnie od śmierci podczas gdy inny lekarz tego samego dnia twierdził,że nic mi nie jest.Właściwy człowiek na właściwym miejscu i we właściwym czasie!
Opinia dodana przez: terenow

lek. dent. Leszek Bernacki

Konopnickiej 5 lok. 5
48-385 Otmuchów

Jak dla mnie bardzo dobry dentysta, cała moja rodzina się u niego leczyła tyle, że ma już swoje lata. Jest bardzo uprzejmy i profesjonalny, nigdy u niego nie brałam znieczulenia do leczenia zębów. Polecam

lek. dent. Jerzy Bochenek

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

lek. dent. Mirosław Boroń

Matejki 8
45-055 Opole

Super specjalista, leczy tylko te zęby które faktycznie mają pruchnice. Kiedys byłam u 3 stomatologow w Opolu i trzej wskazali inne ubytki( po około 3 ubytki i wskazywali rózne zęby ) ten doktor wskazał jeden i zrobilam zdjecie panoramiczne i dokładnie ubytek ( czy pruchnica) była tylko w tym jednym. Polecam wszystkim tego stomatologa

Dorota Brzózka

Rynek 19
98-200 Sieradz

Pani Doktor Dorota Brzózka jest pełnym poświęcenia stomatologiem - specjalistą w leczeniu dzieci oraz oddanym lekarzem dla pacjentów dorosłych.

lek. dent. Ewa Bubiłek-Oziemczuk

NZOZ "RUDA-MED" Ośrodek Zdrowia w Rudzie Hucie
Niepodległości 36
22-110 Ruda-Huta

Ta pani przyjmuje w Rudzie-Hucie. Bardzo ją polecam. Ma podejście do pacjenta i nic mnie nigdy nie boli gdy u niej robię zęby. POLECAM !!

dr Maciej Rzeski

Neurolog

Poradnia Neurologiczna IFPS
Warszawa

Lekarz z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjenta, z poczuciem humoru, poświęca dużo czasu na badanie, kieruje na dodatkową diagnostykę. Polecam!
Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.

dr n. med. Karol Bielasik

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie ...
Opinia dodana przez: Irena26
Niezwykle kompetentna, empatyczna i dociekliwa pani doktor. Po zebraniu dokładnego wywiadu medycznego zleciła szereg badań i szybko przyjęła mojego tatę na oddział. Wyniki nie były zle, ale pani doktor postanowiła dalej szukać przyczyny gorszego samopoczucia. Zleciła kolejne badania, dokładnie tłumacząc ich rolę w procesie leczenia. Odpowiadała na każde pytanie nie tracąc cierpliwości. Fantastyczna lekarka!
Opinia dodana przez: Kasia S.

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.

lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Centrum Medicover
Warszawa

Pani doktor jest najlepsza spośród kilkunastu stomatologów, z którymi przez 30 lat miałem okazję zetknąć się podczas leczenia moich słabych zębów. W przeciągu kilku wizyt z ruiny zrobiła całkiem sprawny „gabinet”. Jak pracuje? Bardzo dokładnie, ale jednocześnie i szybko. To, co inni z mizerną skutecznością starali się naprawiać stając na wyżynach swoich umiejętności, Pani doktor wyszło świetnie. No i zdecydowanie bije wszystkich swoich poprzedników estetyką wykonanej pracy. Poza tym sama ...
Opinia dodana przez: PiotrM

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz