Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

lek. dent. Monika Arczyńska

Na Uboczu 12/26
02-791 Warszawa

Pani doktor pomogła mi pożegnać dolną ósemkę w sposób burzący wszelkie stereotypy związane z podobnym zabiegiem. Arcyfachowe podejście i złote ręce; nie wiem jak opisać inaczej. Wszelki stres spacyfikowany, a dolegliwości po ustąpieniu znieczulenia sprowadzone do minimum, co właśnie wynika z manualnej biegłości. Mam porównanie, bo była to ostatnia z usuwanych ósemek i mogę tylko żałować, że nie trafiłem wcześniej w ręce Pani doktor. Jeśli ktoś wertuje opinie z myślą ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Stefan Młodkowski

gabinet prywatny
Boczna 1 / 1
58-530 Kowary

Faktycznie jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.Poleca wszystkim gorąco.Poprawia po wielu partaczach z okolicy.

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne. Bardzo dokładna i ma dużą cierpliwość. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Izabela Milik

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

IzaDent
Wyspiańskiego 2/2
08-300 Sokołów Podlaski

Świetna dentystka! Pani doktor jest profesjonalna, miła, tłumaczy wszystko co robi, a przede wszystkim jest delikatna i słucha pacjenta. Ma świetne znieczulenie, bez mrowienia i dziwnego uczucia. Zawsze bałam się wizyty u dentysty- teraz jest to niemal przyjemność! Mogę tylko dziękować 🙂
Opinia dodana przez: Magdalena

Anna Olczak

M.Skłodowska-Curie 16 / 2
Oborniki Śląskie

Bardzo dobra specjalistka. Dokładnie i starannie leczy zęby. Wszystko tłumaczy. Miła atmosfera, bez stresu i pośpiechu. Wysokiej klasy materiały i profesjonalne podejście do pacjenta. Niedrogo w porównaniu z innymi dentystami. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Magda

Maria Lempe

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Aleksandra Melnyczuk

Lubiatowska 2
Koszalin

Bardzo konkretna i uprzejma. Zna się na rzeczy i szybko stawia diagnoze. Bardzo dobry lekarz Polecam
Opinia dodana przez: Magda

Janina Stefaniak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Moniuszki / 9
Głogów

Ósemka wyrwana w kilka sekund, bez bólu, bez powikłań. Równie sprawnie poszło nastawianie szczęki, a co najważniejsze, skutecznie i fachowo, bo problem nie powraca.
Opinia dodana przez: Chaos

lek. dent. Magdalena Lisiak-Myszke

ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 47
85-790 Bydgoszcz

Wyrywałam zęba ( górną siódemkę ) u Pani Doktor. Niepotrzebnie się zawczasu stresowałam, bo zabieg okazał się całkowicie bezbolesny. Nie czułam nawet najmniejszego bólu. Teraz żałuję,że tak długo zwlekałam z tym zabiegiem. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, konkretna, po wszystkim wyjaśniła mi jak postępować po zabiegu. Czułam się w Jej gabinecie bardzo dobrze zaopiekowana, a po wszystkim wychodziłam bardzo zadowolona. Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Wojciech Sawko

Pocztowa 3
Pasym

Lepszego specjalisty i zabawniejszego lekarza nie znajdziecie ;)

Witold Borkowski

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Ula

lek. stom. Izabella Walewska

Sigma
Powstańców Śląskich 49
01-355 Warszawa

Super lekarka. Polecam każdemu. Zęby leczy profesjonalnie tak, aby nie trzeba było o nich myśleć przez bardzo długi czas.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Katarzyna Sokalska

dr n. med. Katarzyna Sokalska

Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Sokalska
ul. Sarnia 3
Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna, uratowała mi zęba którego inni lekarze chcieli usunąć. Leczymy się z rodziną u niej od lat. Od pewnego czasu w nowym gabinecie , gdzie komfort leczenia jest jeszcze większy.Polecam
Opinia dodana przez: emka

lek. dent. Barbara Gołębicka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Polecam całym sercem ; wspaniała profesjonalistka i genialne podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy to, co będzie robic i przedstawia alternatywy.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Janusz Klepacz

Solident jkk
grochowska 162/164
03-279 Warszawa

chodzę do Pana doktora od kilku lat. Jest to doskonały fachowiec, bardzo sympatyczny człowiek i to co ważne dla pacjenta, w trakcie zabiegu opowiada co robi, i co się dzieje z zębem, jakie są możliwości leczenia. Jest też bardzo sprawny i pracuje szybko, bez dłubania i męczenia pacjenta. Oprócz tego opowiada dowcipy i żartuje, co naprawdę odpręża. Chodząc do niego nie mam żadnego poczucia niepewności, jest najlepszym stomatologiem, jakiego spotkałam. ...

dr Donata Oziemczuk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Mateusz Trafalski

Klinika stomatologiczna Dent Innovation
Ołtaszyńska 92C/4
53-034 Wrocław

Pan doktor Mateusz Trafalski bardzo kompetentny i cierpliwy, wszystko szczegółowo wyjaśnił .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i fachową pomoc .Będę polecała Pana wszystkim znajomym, bo takiego lekarza spotkać w obecnych czasach to graniczy z cudem .
Opinia dodana przez: Irena

Dariusz Możdżeń

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Derek i Ana
Super dentystka ,żadko spotyka się ludzi o tak wielkim sercu i pełnym oddania pacjentowi uprzejmość i zainteresowanie pacjentem pani doktor na piątke z plusem polecam wszystkim którzy boją się dentysty po pierwszej wizycie strach mija jestem szczęśliwa ze spotkałam takiego fachowca w wyrywaniu i leczeniu zębów.

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)