Lekarze internista pulmonolog

dr n. med. Michał Bednarek

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Wspaniały lekarz, bardzo wysoka wiedza mimo młodego wieku. Potrafi wytłumaczyć leczenie wyjątkowo cierpliwie i skutecznie. Życzę wszystkim jednostkom zdrowia takich lekarzy.

dr hab. n. med. Adam Barczyk

Internista, Alergolog

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

Byłem u pana profesora na pierwszej konsultacji pulmonologicznej. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, konkretny i rzetelny. Zobowiązał sie, że następnego dnia po wizycie oddzwoni do mnie pielęgniarka, która wskaże, jakie dalsze działania będą podejmowane w sprawie mojego leczenia. I tak rzeczywiście było. Wizyte oceniam bardzo pozytywnie.

lekarz Bożena Barcz-Wiśniewska

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Wspaniały lekarz! Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą oraz bardzo kompetentną. Wizyta u Niej to przyjemność. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Irwina Zaborowska-Kłoczko

Pulmonolog, Alergolog

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Wizyta prywatna. Wcześniej szukałam diagnozy dla swoich duszności u różnych pulmunologów, także poza Ełkiem. Dopiero ta Pani zdiagnozowała u mnie astmę po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i dwóch spirometriach(pierwsza normalna, druga po podaniu dawki leku wziewnego). Cała wizyta trwała ponad godzinę. Pani Irwina jest sympatyczną osobą, sprawia wrażenie troszkę zakręconej ale czułam się wysłuchana, zbadana i wyszłam z gabinetu zadowolona i wreszcie zdiagnozowaną. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Fabczak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Dzisiaj byłam przyjęta w przychodni w Wieliczkach ,przez pana doktora. Profesjonalny, uprzejmy , czułam że chce mi pomóc.

lekarz Józef Szczepanik

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

Swietny ,bardzo doswiadczony,kompetentny fachowiec . Mily I sluchajacy pacjenta…Bedzie nam go bardzo brakowac
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Szczepan Cofta

Gabinet
Poznań

Polecam z całego serca. Docent Cofta to nie tylko znakomity specjalista, ale i dobry człowiek. A że zajęty? Tak, jest zajęty, bo chce pomóc wielu, nikt z nas nie jest jedynym pacjentem Docenta. Że się spieszy? Tak, spieszy się, bo doba ma 24 godziny, a ludzi, którym trzeba pomóc, jest mnóstwo. Lubi zamieszanie wokół swej osoby? Absurd. Po prostu jest społecznikiem.

lekarz Andrzej Zieziula

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry, kompetentny i empatyczny lekarz. To lekarz z powołania. Przyjechał do mojej mamy na wizytę domową co w czasach covid jest bardzo rzadkie, postawił trafną dignozę, pomógł w trudnej sytuacji gdy pilnie musieliśmy skontaktować się z lekarzem (i to w piątek wieczorem). Jestem mu bardzo wdzięczna, szczerze polecam i sama będę korzystać z jego wiedzy i empatii wobec pacjentów. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Jurczak

Berlinga 1/15
05-480 Karczew

Lekarz z powołania, podchodzi do pacjentów z empatią. W moim przypadku przyjęcie pomimo braku numerka, szybka i trafna diagnoza oraz przekazanie na SOR uratowało mi życie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Lidia Sławińska

Bożka 23
75-365 Koszalin

Pani doktor wszystko ładnie mi wytłumaczyła, zaleciła odpowiednie badania Kompetentna i miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marcin Dytkowski

Nasz Lekarz
ul.Żeromskiego
Braniewo

Lekarz wspaniały. Za mało jest takich jak on. Profesjonalny, kompetentny. Nie przeoczy niczego. Zleca bardzo dużo badań. Polecam każdemu potrzebującym fachowej porady i kontaktu z dobrym lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Heniek

lekarz Witold Caban

Pulmonolog, Alergolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Kościelna 24
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.
Opinia dodana przez: Zxcvb

dr n. med. Szymon Dworniczak

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Lekarz z powołania i 100% kompetentny , wiedza , wysoka kultura osobista i zaangażowanie to cechy które określają Dr. Szymona Dworniczaka jego praca to nowe standardy w naszej medycynie . Polecam z pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Zbigniew Winkel

Górzyn 31B
59-305 Górzyn

Godny polecenia uprzejmy dokładny moja żona ma rwę kulszową wytłumaczył co i jak naprawdę polecam.Kopetetny i bardzo dokładny naprawdę bardzo polecam
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Halina Czerwińska

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Lekarz z dużym doświadczeniem, konkretne rzeczowe podejście do pacjenta, wyjaśnienie istoty choroby.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Leszek Nagórzański

Szpitalna 8a lok. 10
34-200 Sucha Beskidzka

Polecam.Bardzo dobry lekarz, kompetentny i ma dużą wiedzę.

lekarz Agata Kot

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Pani Doktor Agata Kot jest bardzo dobrym lekarzem, sumiennym, ma świetną intuicję, jest bardzo inteligentna, czujna. Oczywiście jak każdy człowiek ma prawo się mylić, i ma prawo błądzić, jak również mieć swój słabszy dzień. Lekarz pracuje pod wielką presją, na dodatek nie zawsze my pacjenci jesteśmy mili, uprzejmi czy nawet czyści - tak, odwiedzam państwowe placówki, w tym Dolmed i wiem, o czym mówię. Pani Kot ma swoje poczucie wartości ...

lekarz Anna Bilska

1 Maja 9 (4 p.) lok. 73
45-068 Opole

Najlepszy pulmonolog z jakim mialam do czynienia,polecam wszystkim!!!do dzisiaj korzystam prywatnie ,gdyz na nfz w Opolu juz nie podpisano z p.doktor umowy,chodzilam na wizyty z luxmedu.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Jacek Bujan

Pulmonolog, Onkolog

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Arogancki, przerywa w trakcie wypowiedzi i nie interesuje go zdanie pacjenta. Na pierwszej wizycie przepisuje leki np. na astmę po czym kieruje dopiero na badania. Po badaniach, które wychodzą dobrze nadal twierdzi, że lek powinien być podawany bo jest kaszel. Jeśli ktoś ma swoje zdanie to podnosi ton głosu, nie znosi sprzeciwu. Uważa, że tylko on ma rację. Rzuca badaniami i nakazuje leczenie w innego dr skoro nie zgadzamy się ...

lekarz Jacek Terech

ulica Podchorążych 7/10AB
43-300 Bielsko-Biała

Cudowny lekarz -specjalista. Miły, Zaangażowany i Wyrozumiały. Tłumaczy wszelkie wątpliwości i problemy. Dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Ewelina. M