Lekarze

dr n. med. Michał Dowgird

Kardiolog

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Niezwykły kardiolog.Potrafi słuchać, wytłumaczyć i doradzić.I co najważniejsze i raczej niespotykane u polskich lekarzy. Przepisuje polskie leki, które nie kosztują tak jak te niby lepsze, bo za graniczne. Mówi po polsku i zrozumiale dla każdego pacjenta.
Opinia dodana przez: Lisowiec

lekarz Krystyna Gajer-Błaszczyk

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Trafiłam do szpitala w Wilkowicach z masywnym obustronnym zatorem płucnym pod opiekę Pani Doktor. Ogromny szacunek za podejście do pacjenta i mnóstwo pozytywnej energii wnoszonej za każdym na salę. Oddział prowadzony przez Panią Doktor - wzorowy. Bardzo dziękuję za uratowanie życia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Zygmunt Miastkowski

Internista, Kardiolog

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Renata Kasza

Gabinet
ul. Broniewskiego 8A
32-300 Olkusz

Mam do Pani Doktor pełne zaufanie, jest zaangażowania w proces leczenia mnie, nigdy nie bagatelizuje moich najdrobniejszych nawet problemów zdrowotnych, potrafi nie tylko skutecznie leczyć ciało, ale i podreperować zachwianą chorobą psychikę.

lekarz Hanna Korth-Piotrowska

Słupecka 45
81-313 Gdynia

Śmiało mogę polecić Panią Piotrowską. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta. Profesjonalne podejście jestem bardzo zadowolony. :)
Opinia dodana przez: peta1992

dr n. med. Dariusz Mamczur

Internista, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

lekarz Beata Poprawa

Internista, Kardiolog

Gruzełki 3
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor Poprawa jest świetnym kardiologiem wyjaśnia na czym polega leczenie dobiera dobrze leki żeby było Polecam serdecznie Panią doktor Poprawe
Opinia dodana przez: jessica
Byłem na badaniu usg u pani doktor.Badanie wykonane profesjonalnie z pełnym omówieniem poszczególnych organów.Przy okazji pani doktor zauważyła inną chorobę nie związaną z usg. Dokładnie omówiła tą chorobę i wytłumaczyła ,że potrzebna jest operacja.Uzgodniliśmy termin zabiegu i wytłumaczyła mi jak on będzie przebiegał.Pani doktor nie patrzyła na zegarek ,że czas wizyty się wydłuża tylko starała się jak najdokładniej wszystko omówić.Uważam panią doktor za miłą, sympatyczną i profesjonalną osobę godną polecenia ...
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Mirosław Kruszewski

SP ZOZ
Szpitalna 12
Augustów

Świetny fachowiec i nie gwiazdorzy , konkretny , nie ściemnia jak nie widzi możliwości wyleczenia to mówi wprost, wspaniały i sympatyczny człowiek, co najważniejsze ciągle uzupelnia swoją wiedzę ,jest na bieżąco z nowinkami medycznymi, Polecam bardzo.

lekarz Joanna Rowiecka

Laryngolog

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I
58-200 Dzierżoniów

Wszystko super. Tylko jedna uwaga do Pani laryngolor, przy antybiotykach warto zawsze zalecic probiotyk
polecam, bardzo dokładna i staranna, wytłumaczy co się dzieje i jak zapobiegać na przyszłość

Leszek Lubos

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II AMBULATORIUM
Medyków 16
Katowice

Z całego serca polecam Pana doktora. Poświęca pacjentom wiele czasu, potrafi słuchać i przede wszystkim rozmawiać tak, aby podnieść pacjenta na duchu. Widać, że jest doświadczonym neurologiem, a jednocześnie bardzo uprzejmym i kulturalnym człowiekiem. Takich lekarzy nam trzeba!
Opinia dodana przez: Aleksandra
Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

lek. dent. Tomasz Pakulski

gabinet stomatologiczny
kilinskiego11 czestochowa
42-200 Częstochowa

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego lekarza a przy tym zawsze uśmiechniętego i przemiłego człowieka!
Opinia dodana przez: Barbara Danecka

lekarz Jolanta Kulesza

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Profesjonalizm plus zaangażowanie. Polecam :)

lekarz Jan Kader

Internista, Lekarz rodzinny

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.

lekarz Tomasz Piórkowski

Zakład Usług Medycznych Przychodnia "CENTRUMMED"
Bohaterów Modlina 28
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepszy lekarz ze wszystkich, z którymi miałam styczność, zmieniałam lekarzy prowadzących do póki nie trafiłam do Niego z polecenia babci :)...Poważnie podchodzi do każdego pacjenta, niezależnie od wieku. Dobrze stawia diagnozy, dobiera antybiotyk. Kolejki do dr Piórkowskiego mówią same za siebie :) prawdziwy lekarz z powołania.

dr n. med. Zbigniew Maczuga

Sądowa 4
78-200 Białogard

Lekarz wykonujący swoje obowiązki sumiennie, bez pośpiechu, profesjonalnie, posiada dużą wiedzę specjalistyczną,po pierwszej wizycie zdobył u mnie bardzo duże zaufanie, poza tym podchodzi do pacjenta z wielkim sercem.

Stanisław Staniul

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Sulechów

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny.Swoją postawa wzbudza bezgraniczne (moje) zaufanie. Jest wielkim fachowcem - doskonały chirurg onkolog. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga i onkologa i chcą rozmawiać z bardzo przyjaznym lekarzem polecam Doktora Staniula. Jest szefem oddziału chirurgicznego, bardzo dobrego oddziału. Cały personel stwarza ciepłą, życzliwą dla pacjentów atmosferę. Chociaż szpital znajduje się w małym miasteczku, to ten Oddział ma (nie przesadzam) ...
Opinia dodana przez: airam50

lekarz Alina Wieczorek

Neurolog

Gabinet neurologiczny
63-600

Wspanialy lekarz, przyjąl chociaz to nie dzień wizyt. serdeczna i uprzejma, zaangażowana . Prawdziwy lekarz! I przede wszystkim Pani doktor pomogła!