Lekarze pediatra rehabilitant

lekarz Jakub Czwojda

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Wspaniały lekarz, z dużym zasobem wiedzy, uprzejmy, cierpliwy, wspaniałe podejście do dzieci. Możemy na niego liczyć o każdej porze, wspaniały kontakt. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Małgorzata Szarek-Poleszak

Pediatra, Rehabilitant

Ośrodek Medyczny "MEDERI" - filia nr 1
De Gaulle`a 3
82-200 Malbork

U Pani doktor byłem jeszcze jako dziecko może z 15 lat temu. Nieprawidłowe nawyki w chodzeniu, garbienie się, zła postawa itp. Uważam, że wysłanie mnie do Pani doktor to była najlepsza wychowawcza decyzja moich rodziców. Pani doktor przekonała mnie jak ważne jest żebym ćwiczył, wyeliminował złe nawyki i skierowała mnie do rehabilitanta, który przepisał mi serię ćwiczeń, co jakiś czas wracając na kontrolę. Dziś jako dorosła osoba nie mam żadnych ...

lekarz Hanna Grobelna-Wysoczańska

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Mam do niej pełne zaufanie. Moi synowie nie mogli lepiej trafić. Pani doktor uprzejma i ma wielkie serce ❤️

lekarz Maria Malczewska

Al. I Dywizji 4/9
91-836 Łódź

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo dokładnie bada i sprawdza wyniki. Ma wyśmienite podejście do dzieci. Mój synek bardzo lubi Panią doktor. Zawsze trafia w decyzję.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marta Niemczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Leczenia Chorób Narządu Ruchu
ulica Staszica 3
38-400 Krosno

Polecam Panią doktor, miła rzeczowa. Odpowie na każde pytani które nurtuje pacjenta. Mało teraz takich lekarzy. Naprawde polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Agata Wachowska-Witbrodt

ul. św. Jacka 24A
84-200 Wejherowo

Bardzo dobra Pani doktor, chodzę do niej z dziećmi już od dłuższego czasu do przychodni w Szemudzie. Każda diagnoza Pani doktor trafiona. Dzieci bardzo dobrze się czują w gabinecie i podczas badania. Polecam

lekarz Hanna Prajs

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Skupia się na dziecku i na tym jak mu pomóc. Potrafi doradzić zarówno w dziedzinie rehabilitacji i rozwoju dziecka ale i zdrowia. Polecam.
Opinia dodana przez: ana

lekarz Kamilla Jakubowska

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Bardzo z całego serca polecam panią doctror miła uśmiechnięta pełna empati moja córeczka ją uwielbia. Moja córeczka zazwyczaj płaczę u lekarzy a u pani Kamili zero płaczu sam uśmiech polecam wszystkim.

lekarz Arleta Wojtas

NZOZ Medica-Med
ulica Chopina 2/4
05-825 Pruszków

Wspaniała Pani doktor :) miła, przesympatyczna, bije od Niej ciepło, same plusy. Nie jest obojętna dla pacjenta, potrafi dodać otuchy. Służy radą i pomocą. Mama i ja jesteśmy Panią dr zachwycone. Polecamy a na pewno będziecie zadowoleni.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Karina Kachlicka

Rehabilitant dziecięcy, Pediatra

gabinet lekarski ocena rozwoju oceny rozwoju wcześniaków ,niemowląt
62-002 Poznań

Pani doktor jest naprawdę godna polecenia! Każdy powinien udać się do takiego specjalisty z dzieckiem, gdyż na niektóre sygnały sugerujące o tym, że coś jest nie dokońca dobrze z niewiedzy swojej nie zwracamy zadnej uwagi. Pani Karina jest bardzo dokładna, szczegolowo bada, wszystko tlumaczy a co najwazniejsze uczy rodzicow jak powinno sie nosic dziecko, jak powinno sie z nim bawic, jak z nim cwiczyc, na jakie sygnaly przesylane przez dziecko ...
Opinia dodana przez: Anastazja

lekarz Anna Krzyślak

Malinowa 13
65-125 Zielona Góra

Wspaniały lekarz. Oceniający stan pacjenta w każdym aspekcie i zlecający zabiegi pod kątem dolegliwości. Przy tym życzliwa i skuteczna. Pozdrawiam Panią serdecznie.

lekarz Jadwiga Stankiewicz

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Kamieniec - Zbrosławice
ulica Polna 2
42-674 Kamieniec

Lekarz z powolania od wielu lat! Moim zdaniem Pani doktor ist wzorowym Kandydatem na tytuł „Wyjątkowy lekarz” w Konkursie im. prof. Zbigniewa Religi. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Bogdan H.

lekarz Lucyna Wardęga

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Polecam serdecznie panią doktor byłam u niej z moim synkiem.Jest ciepłą,miłą i bardzo kompetentną lekarką.Pomogła mojemu dziecku za co jestem jej wdzięczna.Dziękuję jej i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: paniewa

lekarz Maria Niewolik

Pediatra, Rehabilitant

Wiśniowieckiego 13
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz , jesteśmy u Pani dr.już 18 lat zawsze pomocna nigdy nie odmówiła wizyty domowej , nigdy żadnych skierowań czy badań. ...słucha co rodzic mówi jakie ma wątpliwości poprostu anioł , w ostatnim czasie mieliśmy badzo ciekie przezycie z synem pani dr . Tak nas pokierowala i zadbała o nas że na dzień dzisiejszy jest SUPER. Żałuję bardzo że najstarsze dziecko muszę przepisać . Mam nadzieję że trafi w ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Małgorzata Klimek

ulica Szlak 14b/3
31-161 Kraków

Ze szczerego serca polecam panią doktor Małgorzatę Klimek. Jest przede wszystkim człowiekiem z sercem i duszą. Mimo ilości pacjentów, odpowiedzlności, zmęczenia nigdy nie narzeka. Zawsze stara się pomóc, wykazuje cierpliwość, zaufanie. To bardzo ważne w relacji z rodzicem. Zleca odpowiednią ilość badań, szuka rozwiązań, by pomóc pacjentowi. Zaangażowana i z pasją spełnia się w swej pracy. Ja dziękuję szczerze za prowadzenie i leczenie moich synów bliźniaków. To lekarz z powołania. ...
Opinia dodana przez: Andżelina

lekarz Ewa Szyma

ulica Wolna 32
42-200 Częstochowa

Pani Doktor ma świetny kontakt z pacjentami. Jest niezwykle skrupulatna, dokładna, skupiona na badaniu, pełna empatii, sympatyczna, chętna do pomocy. Prowadziła mojego syna bardzo długo i dzięki niej udało mi się pomóc dziecku.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dariusz Gustowski

ulica Jaworowa 22
42-603 Tarnowskie Góry

Do Pana Gustowskiego chodzę już od kilku lat, jednak nie będę z nim kontynuowała leczenia mojej choroby. Na każdej wizycie z NFZ pan Dariusz jest bardzo nieprzyjemny wręcz da się odczuć, że niezadowolony, iż mu nie płacimy. Wizyta wygląda jak typowa memowa "2 minutówka". Natomiast na prywatnych wizytach lekarz poświęca już trochę więcej czasu pacjentowi, ale codziennością są jego dziwne teksty wprawiające w dyskomfort pacjenta. Kolejnym problemem jest jego duże ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Małgorzata Nowak-Plęs

Al. W. Sikorskiego 190
35-304 Rzeszów

Pani doktor bardzo pomogła mojemu synkowi. Trafił on na oddział intensywnej terapii w ciężkim stanie. Konkretna i rzeczowa, po tygodniu synek bardzo się poprawił, mimo wcześniejszej patowej sytuacji. Widać, że przejmuje się dziećmi na oddziale i pomimo zabiegania znajduje czas dla rodzica. Dziękujemy!

lekarz Anna Dembińska

Sportowa 23
11-015 Olsztynek

Wizyta państwowa - nie polecam. Pani była bardzo niemiła, nie mogłam uzyskać informacji jakie leczenie powinien przejść mój syn aby poprawić jego stan zdrowia. Zamiast skupić się na procesie leczenia, to miała pretensje, że dziecko zadaje pytania !!! Bardzo niegrzeczne podejście do dziecka. Nigdy więcej nie skorzystam z wizyty i nie polecę nikomu innemu. Może gdyby to była wizyta prywatna, to zachowanie Pani Doktor byłoby zupełnie inne :(

lekarz Teresa Szymeczko

Poprzeczna 1
Wola

Nie polecam! Byliśmy u Pani dr na świątecznej opiecie przy szpitalu w Oświęcimu. Po 1 Pani dr bez podania przyczyny powiedziała że może wejść z dzieckiem tylko jeden rodzic. Teraz już wiem, że nie miała prawa, a jak chciała to zrobić, to powinna podać przyczynę i odnotować odmowę wpuszczenia jednego z rodziców w dokumentacji, ale teraz już to wiem i cieszę się, że jestem o tę wiedzę mądrzejsza. Przechodząc do ...
Opinia dodana przez: Sylwia