Lekarze Braniewo

lekarz Ligia Marzjan

Neonatolog, Pediatra

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Szczerzę polecam Panią doktor, wszystko wytłumaczy i potrafi wyleczyć dziecko. Zaletą jest to że przyjmuje prawie codziennie, nawet w weekendy jak się coś dzieje i można się konsultować telefonicznie.
Opinia dodana przez: Marta

Talefe Mogesie

POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ„ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ„ W BRANIEWIE
ulica Moniuszki 13
14-500 Braniewo

Lekarz NAJLEPSZY jakiego spotkałam !!! Cierpliwy ,miły i przede wszytkim rozmawia i tłumaczy jak i co. POLECAM !!!!
NAJLEPSZY LEKARZ GASTROLOG,NIKT TAK SPRAWNIE,SZYBKO,DELIKATNIE NIE ZROBIŁ GASTROSKOPII ,A MIAŁAM KILKA.DOBRY FACHOWIEC W TEMACIE UKŁADU POKARMOWEGO,CALY PERSONEL PRZYJAZNY PACJENTOM ,POLECAM ,TYM BOJĄCYM SIĘ GASTROSKOPII.
Opinia dodana przez: JANINA, I ERZY

lekarz Magdalena Bryk-Siniarska

"NASZ LEKARZ" SP.J.
Żeromskiego 14 A
14-500 Braniewo

Bardzo dziękuję pani doktor za profesjonalne wykonanie zabiegu powiek polecam z całego serca jest najlepsza pani doktor Magdalena Bryk Siniarska
Opinia dodana przez: Anna

Justyna Bagińska

Plac Piłsudskiego 1
14-500 Braniewo

Pani Doktor od wielu lat leczyła i leczy zęby mojej rodzinie. Ja z drugą połówką pomimo sędziwego wieku, nadal mamy zęby dzięki wiedzy, umiejętności a czasami determinacji Pani Doktor. Gdy musiałam podjąć leczenie u innego specjalisty, nie było lobbowania tylko troska bym osiągnęła pożądany efekt. Gdy wróciłam na fotel do Pani doktor potrafiła docenić pracę innych i dalej mozolnie leczy nasze zębiska. Dzieci poszły w świat i każde pomimo, że ...

lekarz Marta Winiarczyk-Sapierzyńska

Braniewo
14-500 Braniewo

Może i Pani Marta jest bardzo miła i uprzejmą osobą , ale uważam , ze bagatelizuje problemy zdrowotne. Lekarz to nie klaun ktory sie tylko usmiecha , lekarz ma leczyc, a u niej jest zawsze wszystko okej . Prowadziła moja ciąże i niegdy więcej. Zbagatelizowała moją nadrzerke mowiac , ze nie ma pospiechu jej usuwac . Poszlam do innego ginekologa i okazalo sie , ze mogę miec raka przez ta ...

lekarz Zbigniew Pawlicki

ulica Moniuszki 13
14-500 Braniewo

Opryskliwy , traktuje ludzi z góry. Nie polecam , ma w nosie zdrowie i życie pacjenta. Każe na siebie czekać mimio że nie był nigdzie na wezwaniu tylko z medykami stal sobie na podwórku pod szpitalem i dyskutował w najlepsze .

lekarz Agnieszka Romanowska

Drewniana 13/3
14-500 Braniewo

Miałam to nieszczęście mieć z Panią R. do czynienia w szpitalu. Cały pobyt na oddziale cierpiałam katusze. Pani R. stwierdziła, że badania są w porządku i poprostu jestem nerwicowa, za bardzo skupiam się na sobie i dlatego mnie boli. W innym szpitalu okazało się, że mam znaczną przepuklinę, a moje objawy były książkowe. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, gdy lekarz swoją niewiedzę tłumaczy psychicznym podłożem problemów pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wiesław Marzjan

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, byłam w trudnej sytuacji i doktor Marzjan jako jedyny w sposób " normalny" wszystko wytłumaczył jak najbardziej jestem na tak. Polecam
Nie polecam tego pana!!!. Jest niemiły a pacjenta ma gdzieś. W najbliższym czasie zamierzam zmienić lekarza.

lek. dent. Dariusz Kreczko

Sikorskiego 7
14-500 Braniewo

A ja się z tymi opiniami nie zgadzam Pan Lekarz Kreczko jest kompetentym lekarzem moim zdaniem robi szybko i zna się na rzeczy bo nie jeden dentysta dłubię i dłubię ci w zębach a nie wychodzi z tego zawsze coś dobrego a tu szybko zwięźle opowie co robi i wgl nie mam żadnych zarzutów i polecam
Opinia dodana przez: Emilia
Po wielu wizytach nietety jestem w stanie stwierdzić, że Pan doktor jest mało kompetentnym lekarzem dziecko osłuchał, obejrzał nie stwierdził nic konkretnego na następny dzień wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc. To już druga taka wizyta wcześniej gdy pomimo iż dzievko dostało leki gorączka nie spadała kaszel się utrzymywał, nie stwierdził nic osłuchowo czysto. W ten sam dzień prywatnie u innego lekarza dziecko juz miało rozwinięte zapalenie płuc z wodą ...

Marta Winiarczyk-Sapieżyńska

Gabinet Lekarski
14-500 Braniewo

Odradzam! Miałam krwawienia w ciąży, a nie mogłam się z panią doktor skontaktować, pojechałam na sor, potem prywatnie aby upewnić się ze wszystko wporzadku. Gdy Pani doktor dowiedziała.się o tym, powiedziała ze.nie weźmie odpowiedzialności za ciążę!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jerzy Tarnawski

Chirurg ogólny, Urolog

SPECJALISTYCZNY GABINET OKULISTYCZNY
Królewiecka 26
14-500 Braniewo

Gwoli wyjaśnienia to moja pierwsza wizyta u doktora. Wyniki badania PSA mam złe, o czym doktor mnie poinformował, tyle tylko że ja też umiem czytać i nie przyszedłem do doktora żeby przeczytał mi moje wyniki. Na pytanie co mi dolega zażartowałem, że mam problemy z kanalizacją za co zostałem zrugany przez Pana Doktora, że to nie ten adres i powinienem udać się do hydraulika. Brak empatii !!!, a jeśli chodzi ...
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Adam Wiącek

Neurolog

Moniuszki 2d/5
14-500 Braniewo

Ocena według mnie taka jak powinna być, jak to napisała osoba wyżej, zgadzam się w każdym kontekście, zero szacunku do pacjenta. Więc jak to jest wyżej napisane to prawda

lekarz Halina Chybińska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji
Kościuszki 91B/1
14-500 Braniewo

Ta Pani doktor to jakaś wielka pomyłka, nie uprzejma, brak podejścia do dzieci-krzyczy na dwuletnie dziecko żeby nie płakało-szok..a leki to ceny z kosmosu 1 syropek 50 zł a recepta długa, po każdej wizycie w aptece z 300 zł na katar -masakra. nawet % nie raczy wpisać obok, bo po co mimo że sie tłumaczy że ciężko z pieniążkami. Gbur i nie zna sie na katar córka leczy sie już ...
Opinia dodana przez: nikola2

lekarz Alicja Maksymiuk

Dermatolog

"NASZ LEKARZ" SP.J.
Żeromskiego 14 A
14-500 Braniewo

Wyjątkowo mało empatyczna lekarz. Pewnie jakby się zapłaciło za wizytę, to byłaby może bardziej uprzejma.

lekarz Andrzej Witkowski

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA W BRANIEWIE
ulica Stefczyka 11
14-500 Braniewo

Jak żyje takiej sytuacji nigdy nie spotkałam... Pan ,który określa sie okulistą dziecięcym, nie przyjął chorego dziecka z ostrym zapaleniem spojówek. Wizytę dziecko miało umówioną do tegoż jego mościa,ale z jakiś powodów Pan stwierdził, że oko cztero i pół latka, różni się czymś od oka pięciolatka i starszego latka,a on bada dzieci ktore ukończyły 5 lat.Dziecko po dwóch godzinach jazdy z innej miejscowości po dotarciu na miejsce zostało bezpardonowo odesłane ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mirosław Prusinowski

Poradnie Specjalistyczne
Elbląska 6
14-500 Braniewo

Lekarz nie kompetentny,a przede wszystkim nie słucha pacjenta.zwleka z skierowaniami na badania,na wszystko ma czas.za późno wystawianie skierowań złe podane leki a teraz już za późno dla mojej mamy.dzieki panu doktorowi moja mama jest w takim stanie że nie da się jej uratować.nie chodźcie do tego lekarza jeśli chcecie być dobrze zdiagnozowani.to nie jest osobą na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Piotr Iwaniszczuk

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA W BRANIEWIE
ulica Stefczyka 11
14-500 Braniewo

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Zero zainteresowania pacjentem w przypadku wizyty na NFZ. Zero rozmowy i nie podane zalecenia ani przeciwwskazania. Kazał zdjąć gips i tyle go widziano.
Opinia dodana przez: Monika Pliś