Chirurg Ogólny Chorzów

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Szczerze mówiąc to bardzo ciężko w Katowicach o dobrego chirurga. Ten jest jednym z niewielu, którzy trzymają poziom.

Opinia dodana przez: martynkas

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Z początku nie miałem zaufania lecz po rozmowie wstępnej ,przyjęciu na odział ,zainteresowanie ,angażowanie się w sytuację chorego ,przeprowadzenie operacji i dalsze leczenie mam duży szacunek do Pana Doktora ,wszystko goiło się super dzięki wiedzy jaką Pan Doktor posiada z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto ma problem chirurgiczny i nie tylko.

Opinia dodana przez: stanisław

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Jak najbardziej polecam! Fachowe podejście. Bardzo życzliwy i dokładny. Miałam usuwane żylaki prawej nogi. Dokładne i estetyczne podejście do "sprawy". Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Opinia dodana przez: Bogusław

Prywatny Szpital Weiss Klinik
ulica Wiejska 4
41-503 Chorzów

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

ul. Michała Drzymały 6/7
41-500 Chorzów

Świetny lekarz, na prawdę godny polecenia! Wykonywał mi zabieg, którego strasznie się bałam, dodał otuchy, wytłumaczył wszystko co i jak, gdy miałam pytania( nawet te najbardziej głupie) na wszystko odpowiedział. Oby takich lekarzy więcej!!

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Jestem po operacji tarczycy u Pana Ordynatora. Super obsługa. Życzę sobie i wszystkim innym pacjentom, by trafiali ze swoimi kłopotami zdrowotnymi właśnie do takich lekarzy! Kompetencja, chęć niesienia pomocy i wysoka kultura osobista w połączeniu z taktem w najczystszej postaci. Pozdrawiam Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Michał

Gab Pryw USG Por Ch Piersi
Chorzów ul. Pawła 11 Ip
41-500 Chorzów

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK.
Spadło to na nas jak ...

Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę te wszystkie lekarskie telewizyjne serialowe gwiazdy bo robi to autentycznie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem. Ta szczerość i serdeczna atmosfera rozmów z Panem doktorem po każdym badaniu jest bardzo budująca i potrzebna chorej i jej rodzinie.
W naszym przypadku finałem było chirurgiczne pozbycie się nie chcianego gościa i danie nam światełka w tunelu na dalsze życie, za co Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
Panowie, którzy czytacie te słowa, jeśli coś takiego spotka waszą matkę, żoną, córkę czy kochankę to baz namysłu walcie jak w dym szukając pomocy u „ Wielkiego jak Napoleon, Cesarza” chirurgów i wspaniałego Człowieka, Pana Doktora Przemysława Króla.
Wasze Panie to docenią.
Panie Doktorze bardzo serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił i życzę
Całej Pana Rodzinie, aby to dobro czynione przez Pana wracało do Was pomnożone.
W tym miejscu chciałbym również podziękować Pani Basi, która w sposób ciepły i fachowy asystuje Panu Doktorowi i Pani Patrycji, która logistycznie układa te puzzle.

Szacunek i ukłony dla Was Wszystkich.

Dziękuję.
Józef Pietrek

Opinia dodana przez: Józef

lekarz Piotr Pasek

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

11 Listopada 37a/1
41-500 Chorzów

Wiedza, fachowość, doskonała znajomość kardiochirurgii oraz olbrzymia kultura osobista stawiają pana doktora Piotra Paska w gronie najwybitniejszych osobowości.
Jerzy ...

Jerzy T. z Częstochowy

Przy Gazowni 4b/11
41500 Chorzów

DR FOJCIK JEST LEKARZEM KTÓRY BARDZO DOBRZE UMIE WYTŁUMACZYC NA CZYM POLEGA DANA CHOROBA JAK SIĘ JĄ LECZY. MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z PACJENTAMI ZAWSZE WYSŁUCHA I DORADZI!!!

Opinia dodana przez: anna