Chirurg Stomatolog Gdynia

Gdynia

To był wspaniały lekarz jego podejście do pacjenta było takie, że pacjent rozmawiał z lekarzem i wiedział , że dobrze wybrał. Miły, sympatyczny, wyrozumiały nigdy nie patrzył na to ile zarobi a jak może pomóc pacjentowi.Bardzo jest mi przykro że zmarł. Teraz była rocznica śmierci 28.03.2010r.

lek. dent. Ryszard Podkowski

Aldony 1
Gdynia

Witam, lekarz wprost genialny polecam wszystkim, zwłaszcza do usunięcia ósemek. Było więcej strachu niż faktycznie tego warte, ząb usunięty po 2 dniach wszystko ok, gdzie znam przypadki ludzie cierpią tydzień. Za tydzień usuwam drugą :)

Opinia dodana przez: Ewelina

K2DENTAL
Wolności 7
Gdynia

Umieszczam ten opis w podziękowaniu za profesjonalizm lekarza oraz aby innym zaoszczędzić czasu, który ja poświęciłem zanim znalazłem tego faceta.

Zrobiłem sobie koronki na implantach. Odesłał mnie do dr Krupskiego mój dentysta twierdząc, że jest on najlepszy w Trójmieście. Gość wykonał wszystko szybko, profesjonalne i za rozsądne pieniądze. Wiem to precyzyjnie, bo byłem też u paru innych implantologów. Jedni odmówili leczenia bo byłem za trudnym przypadkiem a inni ustalali jakieś kosmiczne ceny i odnosiłem wrażenie, że nie wiedzą za bardzo jak to zrobić. Dr Krupski powiedział mi zdecydowanie co zrobić, w jaki sposób, ile to będzie kosztować i zrobił dokładnie tak jak opowiedział. Uzupełniał mi kości, dziąsła, robił implanty a potem odesłał od technika, który zrobił super koronki. U mojego dentysty wszyscy stoamatolodzy się potem zbiegli i oglądali jak można to było wykonać. Facet nie tylko super profesjonalista o dużej wiedzy ale także b miły człowiek. Troszkę trudno się do niego dostać bo jest spora kolejka, ale chyba trudno się dziwić. Czasem warto troszkę poczekać i być cierpliwym podczas leczenia (te implanty troszkę trwają :( i kosztują :( ). Tomek K.

Bytomska 26 lok. 1
Gdynia

Gorąco polecam. Wszystkie wyrwania zębów, a niestety były skomplikowane robiłem u Pana Grzegorza. Profesjonalista.

Opinia dodana przez: Arek75 fular75

lek. stom. Piotr Malicki

pl.Kaszubski 8
Gdynia

Do Dr Malickiego trafilem kilka lat temu, upalne lato, dwudniowy bol nie do zniesienia, diagnoza w zebach ponad 20 dziur, jeden do usuniecia, leczenie kanalowe itd,
wczesniej ponad 10 lat nawet nie chodzilem na kontrole z tzw strachu, przyznam sie ze mnie troche opierniczyl.
Wyznaczenie terminow, zawsze przypomnienie z gabinetu
No i poszlo, na znieczuleniu po 2-3 zeby w trakcie wizyty, zawsze bardzo sprawnie, zadnych zbednych ruchow.
Po kliku wizytach- zeby wyleczone ale najwazniejsze: nauczyl mnie prawidlowej profilaktyki: higiena, plukanie, szczoteczka automatyczna, kontrola i......od tamtego czasu ani jednej dziury.
Mega konkretny i sprawny lekarz, nie ma zmiluj sie, krotko i na temat, wzorem uprzejmosci nie musi byc ale moim zdaniem jest bardzo rzeczowy i solidny.
kazdemu polecam, ckociaz nadal chodze na te kontrole bez entuzjazmu :)
Roman

Opinia dodana przez: Roman

Górna 12/2
Gdynia

doskonaly lekarz z duzymi umiejetnosciami zawodowymi'swietny operator doskonale znajacy swoj fach.duzej klasy osobowosc.polecam wszystkim trudne zabiegi chirurgiczne.

Ewa Gdaniec

Super dentystka byłam naprawdę zadowolona

Zenona Czerepanow

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Gdynia

Rewelacja po latach wspominam Panią Doktor jako wspaniałego fachowca.Ona nie rwała tylko wyjmowała korzenie.SERDECZNIE POLECAM

Sebastian Tyrzyk

Gdynia

Dr Tyrzyk zmienił moje nastawienie do wizyt u dentysty.Na pierwsza wizytę pojechałem sparaliżowany strachem teraz mam pełne zaufanie!! POLECAM

Opinia dodana przez: Przemek

None