Endokrynolog Kraków

ul. Strzelecka 2
31-503, Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor jest doskonałym lekarzem, bardzo kulturalna, świetny endokrynolog, stwarza przyjazną atmosferę, wyniki Jej leczenia oceniam jako niezwykle skuteczne . Polecam z czystym sumieniem! Mariola

Katarzyna Tyrawa

Endokrynolog, Pediatra

Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2
30-510, Kraków

Fachowiec. Zapał do pomagania ludziom i wyjaśniania wątpliwości. Uprzejma. Gorąco polecam.

Kraków

wszystko na 5. Chodzę do niego już 12 lat i leczę się z moim synem który miał pół roku jak do niego trafił. I do tej pory kontrolujemy u niego tarczycę. Ale nie tylko zawsze popatrzy też na inne badania jak są, poradzi. Po przepisaniu przez niego odpowiedniego hormonu po m-cu zaszłam w upragnioną drugą ciąże (a nie mogłam długo w nią zajść).

Skawińska 14 lok. 2
32-020, Kraków

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
31-156, Kraków

Super Pani Doktor, uprzejma, kompetentna,analizująca wszystkie schorzenia pacjenta a nie tylko endokrynologiczne, a przede wszystkim umiejąca w sposób zrozumiały wyjaśnić podłoże choroby, powikłania i leczenie. nie liczy czasu wizyty tylko poświęca pacjentowi tyle uwagi ile potrzeba.

Opinia dodana przez: Maria

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061, Kraków

polecam ,kompetentny lekarz .Jeżeli ktoś chce mieć opiekę kompleksową to jest to o co chodzi każdemu pacjentowi.

Kraków

Jestem pacjentką od 8 miesięcy i jestem zadowolona.Bardzo dobrze wszystko tłumaczy.Ja polecam:)

ul. Kurczaba 3
Kraków

Naprawdę świetna lekarka. Pomimo tego iż trafiłem do niej już jako osoba dorosła baardzo mi pomogła. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Zwróciła uwagę na rzeczy, które innych lekarzy w ogóle nie obchodziły, a były bardzo ważne. Po każdej wizycie widoczne były efekty leczenia. Wprawdzie jest szczerą osobą i mówi wprost, ale sądzę, że to wspaniała cecha, gdyż nie pozwala się człowiekowi rozczulać nad sobą, tylko zaraza pozytywną energią, która także jest ważna w toku leczenia. Nie traktuje osoby jak pacjenta tylko jak przyjaciela, któremu należy pomóc. Poza tym posiada świetne kompetencje. Polecam wszystkim, bez względu na wiek.

Mimo nawet nieplanowej wizyty zawsze mnie przyjęła i pomogła rozwiązać problem i znajduje czas, reguralnie wyznacza badania kontrolne, niezmiernie sympatyczna, bardzo miła, jeśli coś nie wiem wytłumaczy i kompleksowo prowadzi leczenie z innymi moimi chorobami, nigdy nie odsyła a leczę się u pani doc. Mazurek od 13 lat. Bardzo ciężkie choroby dzięki temu przeszłam bez żadnych problemów, łącznie z operacjami. Godna polecenia i zaufania !!!

Opinia dodana przez: dd

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061, Kraków

Leczyłem się u doktora Kokodyńskiego osiem lat.

Leczyłem się u doktora Kokodyńskiego osiem lat.
Będąc studentem trafiłem do dr Kokodyńskiego w bardzo złym stanie zdrowia z podejrzeniami zaburzeń gospodarki hormonalnej. Lekarz zlecił szereg badań poczynając od badań krwi na poziom hormonów poprzez USG tarczycy i MRI głowy. Okazało się, że mam kompletnie rozregulowana gospodarkę hormonalną, problemy z tarczycą i zespół pustego siodła.
Pan doktor wykazała się wiedzą i znajomością w wykrywaniu niejasnych wówczas dla mnie ale również niejasnych dla innych lekarzy problemów zdrowotnych. Nie podjął żadnych decyzji związanych z leczeniem nie mając kompletu wyników i badań w ręku. Dopiero mając pełną dokumentacje medyczną podjął leczenie. Odpowiadał na wszelkie moje pytania i informował mnie o tym jak będzie wyglądało leczenie.
Absolutnie nie mogę się zgodzić z opiniami, że jest arogancki czy, że w sposób arbitralny odnosi się do pacjentów. To jakiś absurd ! Natomiast ma specyficzny sposób bycia, który nie wszystkim musi się podobać. Na pewno jest ekscentryczny ale w dobrym przedwojennym znaczeniu.
Leczyłem się u niego osiem lat. Obecnie już się nie leczę ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania i musiałem NIESTETY również zmienić lekarza ponieważ mam za daleko do Krakowa.

Inna sprawa to organizacja pracy w przychodni na Batorego gdzie się leczyłem. Pan doktor Kokodyński jest najbardziej obłożonym pacjentami lekarzem w tamtym ośrodku więc i kolejki są do niego długie i oczekiwanie na korytarzu po kilka godzin na wizytę jest niestety standardem. Dlatego odradzam leczenie się u niego w przychodni na Batorego bo kolejki pacjentów na korytarzu potrafią zszarpać nerwy. Lepiej leczyć się u niego prywatnie. Wiem, że przyjmował również w szpitalu u Bonifratrów na Trynitarskiej ale mnie nie było stać na leczenie prywatne dlatego wolałem cierpieć w kolejce na Batorego.

Podsumowując to Pan Adam Kokodyński jest lekarzem, który postawił mnie na nogi. Zawdzięczam mu bardzo wiele. Polecam lekarza ale odradzam przychodnie na Batorego.